in

Přestal Snoop Dogg s marihuanou? Reklama, která zašla příliš daleko!

instagram.com
Reklama

Dámy a pánové, když řekneme jnéno Snoop Dogg, co se vám vybaví jako první? Vsadíme se, že kromě jeho charakteristického vzhledu a zpěvu i jeho láska k marihuaně, kterou se nebojí dávat otevřeně najevo. Není se proto čemu divit, že jedním z posledních příspěvků své sledující více než jen vyděsil.

Možná jste zaznamenali zprávu o tom, že se Snoop Dogg rozhodl přestat kouřit svoji oblíbenou marihuanu, které holduje v neskutečných kvantech. Údajně se jeho denní spotřeba pohybuje od 75 do 100 či dokonce do 150 jointů. Právě proto byl jeho příspěvek na Twitteru více než jen šokující.

“Po velkém uvažování a konverzaci s mojí rodinou jsem se rozhodl přestat kouřit. Prosím, respektujte v těchto dnech moje soukromí,” zveřejnil s fotkou, která vypadala, jako by se jednalo o něco vážnějšího. A jelikož něco takového nikdo nečekal, není se čemu divit, že spousta jeho fanoušků pochopila tuto zprávu v negativním slova smyslu a báli se tak o Snoopovo zdraví.

Jak se ale o pár dní později ukázalo, bylo to naprosto zbytečné. Nejenom, že Snoop rozhodně neměl v plánu přestat s kouřením, ale jednalo se jen o reklamu na ohniště. Dalo by se tak říci, že tímto marketingovým tahem nejenom zmátl doslova miliony lidí, ale také je rozdělil na více táborů.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený snoopdogg (@snoopdogg)

Jak se totiž ukázalo, pod jeho příspěvkem o tom, že přestává s marihuanou, se začaly shromažďovat komentáře podporující jeho rozhodnutí. Nejen tak jeho fanoušci, ale dokonce i slavné osobnosti, jako je například bojovník Conor McGregor, popřály Snoopovi hodně sil do jeho nastávající nečekané cesty při tomto těžkém rozhodnutí. Bylo proto pro ně velkým zklamáním, že celé to byl jen marketingový tah a začali tím pádem Snoopa za tento vtípek odsuzovat.

Našli se však i lidé, kteří se celému tomuto vtípku od srdce zasmáli a prohlásili, že úspěšnější marketingovou propagaci a spolupráci již dlouho neviděli. Blahopřejí tak Snoopovi k tomu, že se mu povedlo napálit snad polovinu planety.

Tou smutnější skutečností je ale i vedlejší účinek této reklamy. Po přečtení zprávy o Snoopovi a konci marihuany, se totiž objevili i ti, kteří byly pevně rozhodnutí spolu s ním přestat a začít žít život zcela bez otupění jakoukoli drogou. Po zveřejnění pravdy, že jde jen o reklamu, se ale vrátili k původnímu životnímu stylu a někteří dokonce Snoopovi v komentářích i poděkovali, že to opravdu nemusí dělat.

A co říkáte na tento marketingový tah vy? Považujete tuto spolupráci za vydařenou nebo se spíše přikláníte k těm, kteří s ní díky poprasku kolem nesouhlasí?

Tématem jsme se inspirovali na antiyoutuber.com

Reklama