in

Podstoupila pro zábavu test DNA. Ženu čekalo nemilé překvapení!

pixabay.com
Reklama

Dokázali byste si představit, že byste měli milujícího partnera, zařízený dům a naplánovanou společnou úžasnou budoucnost, ale jeden test jen tak ze srandy by vám změnil život naprosto od základu? To se stalo jedné ženě, které svůj příběh musela sdílet se světem.

Příběh jedné nejmenované ženy opravdu potvrzuje rčení, že život je plný překvapení a nikdy nevíte, co na vás chystá. Stalo se jí totiž něco neuvěřitelného, co by v kinech obstálo i jako celovečerní film. Dotyčná si totiž jen tak pro zábavu a ze zvědavosti, kam sahají její a partnerovi kořeny, udělala DNA test. Jeho výsledky ji však doslova šokovaly.

Místo nějakého potvrzení šlechtického rodu, kterému by možná věřila daleko pravděpodobněji, se dozvěděla, že ona a její partner, se kterým je již 6 let, jsou sourozenci. Jenže ne nevlastní, ale opravdu biologičtí sourozenci!

pixabay.com

Oba dva byli v dětství adoptování a jelikož milovali své současné rodiny, po té biologické nijak nepátrali. Navíc právě adopce byla jedna z těch společných věcí, o které si při vzájemném poznávání na střední škole, mohli povídat.

Nyní se však situace obrátila. Najednou jim začala dávat smysl jejich vzájemná blízkost, známost a pochopení. Slova známých o tom, že si jsou podobní jako vejce vejci, najednou nabývala na úplně jiném rozměru. Tohle ani jeden z nich nečekal.

Pokud by vás zajímalo, jak nakonec tuto nečekanou nemilou situaci vyřešili, tak možná budete mile překvapeni. V první řadě se rozhodli, že si nechají udělat další a o něco důkladnější test, který tuto informaci snad vyvrátí. Také se rozhodli, že zůstanou bezdětní, protože nechtějí riskovat žádné zdravotní komplikace u potencionálního dítěte. Avšak především,.. především se shodli na tom, že jsou stále do značné míry do sebe zamilovaní, mají spolu krásný dům a tolik ve vztahu spokojených let za sebou, že to nemohou jen tak zničit. A tak budou především doufat, že se test zmýlil.

Co si myslíte o tomto šíleném příběhu vy? A co byste dělali na jejich místě?

Tématem jsme se inspirovali na boredpanda.com

Reklama