in

S RODINOU je občas ZÁBAVA! 10+ VTIPNÝCH fotek.

reddit.com reddit.com
Reklama

Základem každé rodiny jsou rodiče a děti. Mezi širší členstvo rodiny pak patří prarodiče, tety, strýcové, bratranci, sestřenice atd. A jednom ze základních stavebních kamenů dobrých rodinných vztahů je umět si ze sebe udělat srandu. Například různé hašteření mezi sourozenci je velice časté, což většina z vás zná, ačkoliv to může někdy jednoho či oba sourozence štvát. Tentokrát si ukážeme několik fotek z rodin, kde určitě neví, co je to nuda!

1. Zvláštní vánoční tradice.

Moji rodiče mají tradici mi každý rok k vánocům jako jeden z dárků dávat tyto propisky. Toto je moje kolekce za deset let. Jen tak mimochodem, je mi 26 let.

2. Jak se baví moje babička?

Mé babičce je 85 let a mezi její zálibu patří dávat tyto panáčky do mušli a pak je schovat na pláži, kde je následně hledají děti.

3. Trošku na to zapomněla.

Když jsem odjížděla na tři týdny pryč, sestra mi slíbila, že bude zalévat mojí zahrádku. Tohle na mě čekalo, když jsem se vrátila. Přesně ten moment, kdy nevíte, jestli se smát nebo brečet.

4. Brácha mě dostal.

Měl jsem chuť na čokoládu a našel jsem tento balíček. Nakonec se ukázalo, že jsou to nabarvené keramické destičky, se kterými dnes brácha pracoval ve škole a takhle si ze mě udělal srandu.

5. Švagrová to umí!

Na první pohled stejk s bramborovou kaší a hráškem. Když se podíváte pozorně, zjistíte, že jsou to všechno sladké složky. Tuto mňamku udělala moje švagrová.

Reklama

6. Zahrajeme si schovku?

Mojí dceři bude příští týden jeden rok. Dnes se naučila hrát na schovávanou. Má ještě co zlepšovat, ale základ tam je dobrý.

7. Když nemáte pohlednici…

Jednou jsem ze srandy poslal svojí ségře dopis, který jsem napsal na kousek toaletního papíru. Byl jí doručen nepoškozen.

8. Měli jsme stejný nápad.

Každý rok si s bráchou k Vánocům dáváme nějaké překvapení. Tentokrát jsme si nezávisle na sobě koupili úplně stejný LEGO set. Samozřejmě nás to oba hodně pobavilo.

9. Byl hladový.

Chtěla jsem si dát banán, ale zjistila jsem, že naše batole na něj nejspíš taky dostalo chuť. Nějaká slupka ho evidentně nezajímá.

10. Vcelku věrohodná kopie.

S mým snoubencem jsme se rozhodli napodobit těhotenskou fotku mojí ségry. Myslíme, že se nám to docela povedlo!

11. Myslíte, že to pomůže?

Jak se vypořádat s tím, když dítě brečí? No jedna z možností, kterou můžete zkusit je, že začnete brečet s ním, ale těžko říct, jestli to pomůže.

12. Proč?

Někdo krájí sendviče na trojúhelníky, někdo na obdélníčky a někdo vůbec. Moje manželka to však dělá takto a já vůbec nechápu důvod.

 

Někdy se člověk v rodinném kruhu opravdu nenudí. Pokud to máte také tak, máte štěstí, protože určitě mezi sebou máte pozitivní vztahy. Ale takovéto škádlení, to je prostě občas potřeba!

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama