in

Podívejte se na různé TYPY HRÁČŮ. Do jaké skupiny se řadíte vy?

Reklama

V dnešním článku si posvítíme na různé typy hráčů. Pokud hrajete videohry, tak moc dobře víte, jak reagujete na různé situace nebo jakým stylem k některým hráčům přistupujete. Logicky nejsme všichni stejné povahy a každému voní něco jiného.

Recenzent

Zdroj: dualshockers.com
Zdroj: dualshockers.com

Jste typ hráče, kterého zaujme snad každá nová hra. Vašim úkolem je jí jakýmkoliv způsobem obstarat a ihned zjistit, kde jsou chyby a co je naopak tak skvělé. Při hraní nestíháte vnímat, protože každý detail Vám nemůže uniknout!

Specialista

Zdroj: thetelegraphandargus.co.uk
Zdroj: thetelegraphandargus.co.uk

Hráč, který hraje pouze jednu hru snad celý svůj život. A když chce změnu, tak přejde akorát k jinému dílů. Speciálně to platí pro hráče sportovních her jako je FIFA či F1. Samozřejmě bychom do této kategorie mohli většinou zapojit i WoTkaře. Zkrátka a dobře, tisíce hodin na jednom titulu není problém a stále se těšíte až budete mít čas na to vlítnou na několik dalších hodin.

Veterán

Zdroj: nintendolife.com
Zdroj: nintendolife.com

Už podle názvu je jasné o co se bude jednat. Prostě ve většině případů pamětník, který nedá dopustit na své oblíbené tituly, které téměř pamatují Hitlera. Ale tak proč ne? Hry jsou za pár korun a rozjede to každý touster.

POKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ.

Intelektuál

Zdroj: skutecnosti.cz
Zdroj: skutecnosti.cz

Ke hrám přistupujete jako moudrý člověk a nehrozí, že byste uhodili do stolu při případném nevydaření dané situace. Pokud Vám něco nejde snažíte se objevit různé cesty a čas Vás žádným způsobem netíží. Samozřejmě nemůže hrát jen tak nějakou obyčejnou hru a rád si přivoní k nějakým, které v herním světě skoro nikdo nezná a poté bude tvrdit jaká je to škoda a o co svět přichází.

Reklama

Toxický Toxic

Zdroj: themagicrain.com
Zdroj: themagicrain.com

Kategorie, která by ve hrách prostě chyběla. Toxických hráčů je spoustu a poslouchat tuto skupinu na voice chatu je neuvěřitelná sranda. Konec konců i spoustu streamerů a celebritek z tohoto světa vzniklo díky této povaze, která je velmi oblíbená pro sledování. Pokud zapadáte do této skupiny, tak na Vašem stole se vybavení neohřeje déle než jeden měsíc a Vaše hlasivky jsou instantně vykřičené.

Tichý Toxický Toxic

Zdroj: gamingroom.co
Zdroj: gamingroom.co

Kategorie o které by se dalo povídat celé týdny. Lidé, kteří rádi nadávají a vyzařují svojí nenávistí. Ovšem pouze na chatu a se zmáčknutým CAPS-LOCKEM, protože to přidává na drsnosti. Najít jejich reálnou podobu není možné, protože si pečlivě hlídají svoje soukromí, aby nikdy nebyli dopadeni.

POKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ.

RUSH MAN

Zdroj: knowyourmeme.com
Zdroj: knowyourmeme.com

Osobnost, která ve hrách prostě nepostojí. Všude musí být rychle a první, protože jedině on je ten, který by měl zvládnout všechny protivníky jednou ranou a nepřipadá v úvahu jiný konec hry. Reálně to dopadá tak, že umře jako první, ale stejně se nenechá přesvědčit, aby šel s týmem.

SEDÁČ

Zdroj: zoom.com.br
Zdroj: zoom.com.br

Zkrátka a dobře, kdyby šel ve hrách uspořádat piknik, není to pro tohoto hráče problém a nedělá nic jiného. Rád se schová na zajímavou pozici a je schopný jí držet celé hodiny.

Hardcore Hráč

Zdroj: planet-wissen.de
Zdroj: planet-wissen.de

Přesně ten typ hráče, který zkrátka a dobře nedělá nic jiného než hraje. Ve většině případech se jedná o nadšence, který má sen, stát se profesionálním hráčem, ale ani po tisících hodin strávených u počítače stále žádná nabídka nepřišla. Tento hráč se nikdy nevzdává a jde si za svým cílem! Porážka není překážka, naopak důvod pro zlepšení a investice času do dalších her.

Reklama