in

Podívejte se na 6 důvodů, proč GTA 6 v nejbližší době NEBUDE

Reklama

Série GTA započala před mnoha lety a během této kariéry vývojáři dokázali získat miliony herních srdcí. Posledním výtvorem studia Rockstar Games je GTA 5, které se stalo nejvýdělečnější hrou světa. Ovšem tento díl vyšel už několik let zpět a nadšení fanoušci očekávají další pokračování, které bohužel v nejbližší době nelze očekávat a to hned z několika důvodů.

Solidní počty hráčů GTA 5

Hra vyšla v roce 2013, takže pět let dozadu. Ovšem tohle není žádný důvod k tomu opustit nastávající díl, protože se vývojářům podařilo v roce 2013 vytvořit něco nadčasového a i dnes dokáže konkurovat spoustě hrám, které se považují za áčkové tituly. Hru stále hrají neskutečné počty lidí a ve hře se objevuje nespočet aktualizací, které přináší nové módy, zbraně a zábavy, kterou si hráč může především v multiplayeru užít.

GTA nevychází pravidelně

Série GTA už od roku 1999 nikdy nevypustila díly třeba rok po sobě a vývojáři si dávají na čas. Snaží se vytvořit něco, co bude konkurencí pro áčkové tituly po dobu několika let. Je možné, že na GTA 6 si ještě skutečně pár let počkáme.

Zdroj: CDR.cz
Zdroj: CDR.cz

MÁLO ČASU

Vývojáři jsou také lidi a momentálně nedisponují časem, který by mohli vložit do tak důležitého a očekávaného titulu jako je GTA 6. Ve studiu momentálně pracují na jiných titulech, které budou určitě stát za to. A věřte tomu, že kdyby se pracovalo na GTA 6, tak by čas nechtěli investovat kamkoliv jinam.

Další důvody naleznete na druhé stránce.

JINÉ TITULY

K předešlému psaní se váže i to, že studio chce prorazit jinými tituly. Rockstar Games je jedno z nejpopulárnějších studií a chtějí si dokázat, že GTA nebyla náhoda! Zkrátka a dobře chtějí udělat další boom a tentokrát s jiným názvem.

Zdroj: USgamer.com
Zdroj: USgamer.com
Reklama

GTA V JE GENERÁTOR PENĚZ

Hra GTA V se stala nejúspěšnější hrou, co se týče peněz. Je to opravdu zlatý důl a vývojářskému studiu přinesla tolik peněz, co nedokázala žádná jiná hra. A díky mikrotransakcím, které hráči mohou ve hře udělat se stále jedná o jednom z nejlepších generátorů peněz. Zkrátka a dobře, proč investovat miliony do dalšího dílu, když stále GTA 5 vydělává neskutečné peníze?

OFICIÁLNÍ VYJÁDŘENÍ

Jelikož se v poslední době dosti diskutovalo o dalším pokračování, tak se studio rozhodlo oznámit veřejnosti, že se opravdu v roce 2019 nic nestane a GTA 6 očekávat nemáme. Stalo se tak kvůli moderům, které dávali zavádějící informace přímo do hry na Xbox One a PS 4.

Reklama