in

Orgasmus během orchestru? Klipem se baví celý twitter!

pixabay.com
Reklama

Každý z nás prožívá různé situace jinak. Například si představte, že budete na vystoupení nějakého zpěváka. Uvidíte lidi, kteří budou zpívat spolu s ním a tancovat, najdou se i jedinci, kteří se budou jen pohupovat do rytmu a natáčet si jej, avšak jsou i tací, kteří si koncert jen spokojeně “odstojí”. Zajímavé na tom je, že i když by si každý užil jiným způsobem, nakonec by si to všichni užili na maximum. Není proto divu, že i takový orgasmus může být jistý způsob prožívání…

Dámy a pánové, čtete dobře. Ne, neudělali jsme chybu v nadpisu a ani v poslední větě našeho úvodu. Nedávno se opravdu totiž stalo, že si jedna žena užila orchestr tak nějak po svém a přímo v sále zažila intenzivní orgasmus!

Celé se to událo na vystoupení Los Angeles filharmonického orchestru, který při hraní 5. symfonie Čajkovského zřejmě zabrnkal na ty správné struny, které konkrétně v jedné ženě slyšitelně rezonovaly. Není se proto čemu divit, že pořízený zvukový záznam se doslova hned stal virálním! Něco takového se opravdu neděje každý den.

Jak můžete krásně slyšet na nahrávce, dokonce to celé krásně vyšlo zrovna na menší pauzu mezi jednotlivými tóny. Orchestr se však nedal nijak vyvést z míry a profesionálně nadále i pokračoval.

Hudební agent L. Burton proto tento okamžik popsal jako “úžasně načasovaný”. “Člověk neví, co přesně se tam odehrála, ale ze zvuku se zdá velmi jasné, že to byl výraz čisté fyzické radosti,” popsal svůj pohled na nečekané vyvrcholení.

Co k tomu dodat,.. něco takového se opravdu jen tak nevidí (neslyší) a věříme, že na to nejenom dotyčná žena, ale i celý orchestr rozhodně nezapomene. Jen by nás upřímně zajímalo, jestli za takto stimulující zážitek opravdu mohl orchestr nebo její partner, který seděl hned vedle.

A co si myslíte vy?

Tématem jsme se inspirovali na nzherald.co.nz

Reklama