in

Olga Lounová a její netradiční porod? Obraz z placenty i zmražená vajíčka!

instagram.com instagram.com
Reklama

O tom, že Olga Lounová porodila holčičku Arianne, jsme vás již informovali.  Zpěvačce je nyní 41 let a cesta k vytouženému miminku nebyla vůbec snadná. Připravovala se na něj léta dopředu a na rozdíl od Jeniffer Aniston si nechala pro jistotu i zamrazit vajíčka. Pár hodin po porodu již byla Lounová doma i s miminkem, protože využili tzv. ambulantního porodu. Jako památku na porod si nechala udělat ze své placenty obtisk. Jak se zdá, zpracování placenty dnes není ničím výjimečným.

Zpěvačka se nejdříve chtěla věnovat kariéře ale nic nepodcenila a myslela na to již dlouhou dobu dopředu. Počítala dokonce s tím, že by se jí přirozenou cestou otěhotnět nepodařilo a dala si proto své vajíčka zamrazit.

“Doporučuji to každé bezdětné ženě. Mám kolem sebe hodně kolegyň, které měly třeba hodně práce a těhotenství odkládaly, nebo jim to nevyšlo s partnerem a pak už děti mít nemohly. Já sama jsem si z toho důvodu zamrazila vajíčka už před několika lety,“ vysvětlila již v roce 2020.

Placenta je dočasný orgán, který vzniká v děloze březí samice u všech savců. Poslední dobou se mezi ženami stává placenta něčím až skoro posvátným. Pravdou je, že je to životodárný zázrak a některé ženy si ji nechávají různě zpracovat například do kapslí, které poté žena v období šestinedělí jednoduše zapíjí vodou. Některé ženy si čerstvou placentu nechávají rozmixovat v koktejlu a poté ji vypijí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Olga Lounová (@olgalounova)

Olga si z placenty nechala udělat obtisk, který si bude moci doma pověsit na stěnu. Umělecké dílo pro ni vytvořila porodní asistentka Natálie Sedlická, které Olga nezapomněla poděkovat prostřednictvím stories na svém Instagramu.
Co se týče porodu Olga fanoušky celkem překvapila, když na svém profilu uvedla, že po pár hodinách byli i s miminkem doma. Normálně se z porodnice odchází po čtyřech až pěti dnech. “Rodili jsme ambulantně, což znamená, že po pár hodinách po porodu a první kontrole miminka a maminky, pokud je vše v pořádku, tak jedete domů,” napsala zpěvačka.

Olga Lounová si své soukromí střeží už léta. Dlouhou dobu nikdo netušil ani to, že je šťastně zadaná s o pár let mladším hokejistou z Kladna Janem Kreglem. Jejich malá princezna dostala jméno po zpěvačce Arianě Grande. Přejeme hlavně zdraví!

Čerpali jsme z extra.cz, extra.cz

Reklama