in

Oblíbený šéfkuchař je k nepoznání! Uhodnete kolik zhubl?

instagram.com
Reklama

Šéfkuchař Jan Punčochář (44) prošel velice výraznou proměnou. Na svém Instagramu zveřejnil porovnání fotek z minulosti a nyní. Co na to říkáte?

„Posílám sobotní pozdravení, aneb občas na vás vyskočí fotky, na které se vzpomíná s úsměvem na rtu a slzou v oku. Schválně jestli uhodnete, kolik je váhový rozdíl,“ napsal k porovnávacím fotografiím, kde můžeme vidět obrovský váhový rozdíl, který se porotci z Master Chefa projevil i v obličeji. Příspěvek byl ihned zaplaven velice milými komentáři.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jan Punčochář (@jan_puncochar_chef)

„Tak to je hodně slušný výkon,“ vzkázal Míra Hejda. „Tipuji tak třicet kilo, ale jelikož vás zbožňuji, tak musím podotknout, že jste byl k sežrání i před tím,“ napsala jedna z fanynek. „Pane Punčochář, vy máte takové charisma, že ty kila navíc jsou úplně nepodstatné. Ale velmi vám to teď sluší,“ napsal další příznivec.

Pár dalších lidí se samozřejmě vyptávalo, jak takové hubnutí probíhá a že nutně potřebují recept. Jan Punčochář se tak dočkal velké chvály, protože zhubnout tak výrazně chce samozřejmě nejen silnou vůli, ale také něco navíc.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jan Punčochář (@jan_puncochar_chef)

Jak Punčochář později prozradil, zhubl celkem šestatřicet kilogramů a rozhodně to nebylo zadarmo. Jeho kolega Radek Kašpárek zhubl již před nějakou dobou a také je to z fotek na jeho Instagramu poznat. Že by se kluci chtěli vyrovnat svému třetímu porotci z Master Chefa Přemku Forejtovi?

“Bohužel žádný super recept nemám, jen dodržování půstů a tvrdá dřina,” dodal na závěr Punčochář. Pro ty, kteří doufali v nějaký zázrak, je to zřejmě zklamáním. K hubnutí však občas stačí opravdu jen kalorický deficit a dostatek pohybu.

Čerpali jsme z extra.cz

Reklama