in

Nový hororový seriál na Primě! Na co se můžeme těšit?

pixabay.com
Reklama

Poslední dobou se to v televizi hemží detektivkami. Dále můžeme vidět pár rodinných seriálů a nějakou reality show. Ale co zde opravdu chybí je hororové téma. Na jedno se teď můžeme pravidelně těšit na Primě. Jaká to bude změna oproti klasickému krimi? Pilotní díl minisérie byl odvysílán v neděli 5. března. Reakce na ČSFD jsou zatím všelijaké, ale uvidíme co bude dál.

Je jasné, že se v tomto chtěli tvůrci hodně odlišit. Ale přiznejme si, že každá druhá detektivka je v podstatě stejná a pokaždé se dočkáme slov: Více vám řeknu až po pitvě. Psychothriller Ďáblovo rogalo však slibuje úplně jinou podívanou. Cyklus hororových povídek vás připoutá ke křeslu a nenechá vás vydechnout. Každá je jiná a podle režiséra Filipa Renče jsou všechny příběhy inspirovány „neskutečnými“ událostmi.

Vyšla rovněž kniha se stejným názvem, která byla inspirací k seriálu. Režisér Filip Renč píše scénáře společně se scénáristou Richardem Bergmanem a dočkáme se také jeho vlastní povídky s názvem Cyklovýlet. O romantiku se prý ale nejedná, právě naopak. „Každý má rád strach, když se ho přímo netýká. Kaž­dý se rád bojí i směje. Myslím, že v tomto žánru je tady díra na trhu. Proto jsme si ho i zvolili.“ říká Renč.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený VIP Show (@vip_show_media)

V hlavních rolích první povídky pod názvem Ďáblovo rogalo se představil Jiří Schmitzer, Igor Bareš, Zdeněk Vencl a Natálie Řehořová. Obsazení je tedy strohé, ale příběh je poutavý s ponurou atmosférou, napětím a nečekaným rozuzlením. Celkem se můžeme těšit na šest dílů této zajímavé minisérie. Pokud jste díl ještě neviděli, můžete tak učinit na stránkách Primy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Frekvence 1 🎧 (@frekvence1)

„Moc mě natáčení bavilo. Příprava byla daleko pečlivější a všechny záběry byly připraveny dlouho dopředu, abychom to všechno stihli. Celé jsme to natočili za pět a půl dne, takže se těším, jak budou lidi reagovat,“ dodává režisér, který si připravil i bonbonek v podobě úvodní znělky.

Pokud máte hororové příběhy rádi nebo jen chcete kouknout na něco jiného než jsme zvyklí, nenechte si tuto minisérii ujít. Těšíme se na další díly.

Čerpali jsme z super.cz, denik.cz

Reklama