in

Nezletilý mladík se zapálil na nádraží v Olomouci! Jednalo se o sebevraždu?

seznamzpravy.cz
Reklama

Vlakové nádraží v Olomouci zažilo 8. ledna v ranních hodinách noční můru. Nezletilý mladík se polil hořlavinou a zapálil, dle současných informací se jednalo o sebevraždu. Okolnosti tohoto činu zatím nejsou jasné a probíhá vyšetřování.

Policie v ranních hodinách dne 8. ledna řeší mladého olomouckého sebevraha. Chlapec, kterém dle oficiálních zpráv nebylo ještě ani osmnáct let se měl na vlakovém nádraží polít hořlavou látkou a následně zapálit. Ačkoliv se okolnosti tohoto činu vyšetřují, prozatím nejsou jasné.

Od dnešního rána šetříme úmrtí mladého člověka, který byl nalezen na nástupišti vlakového nádraží v Olomouci. S největší pravděpodobností se jedná o sebevraždu. Příčinou úmrtí byla patrně manipulace s ohněm,” napsala policie ČR na sociální síti X.

Záchranáři byli dle dostupných informací přivoláni až k ohledání těla, zachránit už ho však nemohli. “Záchranná služba na místě nezasahovala, z naší strany byl vyslán na místo až po šetření policie koroner k ohledání těla zemřelého,” sdělila webu Novinky.cz mluvčí Lucie Mikisková.

Inspirovali jsme se z: novinky.cz

Reklama