in

Malá chyba ho stála život! Co bylo na pizze špatně?

pixabay.com
Reklama

Dámy a pánové, dokážete si představit, že byste si objednali své oblíbené jídlo s vidinou, že si uděláte krásný večer a místo toho jste převezeni po prvním soustu do nemocnice a poté prohlášeni za mrtvé? Ano, zní to šíleně, ale bohužel je to pravda…

Mladý muž James A. (†23) se se svými přáteli rozhodli, že si objednají jídlo s donáškou a udělají si pohodový večer. To ale ještě nevěděl, že se bude jednat o poslední jídlo v jeho životě.

V indické restauraci si objednali pizzu, hranolky a různá indická jídla, jako například kuře tikka masala. Ve chvíli se však celá situace obrátila. Podle výpovědi jeho kamarádů již po 30 vteřinách od požití pizzy se Jamesovi udělalo velmi špatně a musel být převezen do nemocnice, kde na následky anafylaktického šoku zemřel.

pixabay.com

Za celou tuto nešťastnou událost mohly údajně stopy burských oříšků, které se vyskytovaly na pizze. Při objednávání jídla totiž nikdo z trojice neřekl nic o nějaké alergii. Vyšetřování však stále pokračuje a případ ještě nebyl zcela uzavřen.

Jedná se vážně o nešťastnou událost, která přitom vznikla díky maličkosti. Kdyby byla alergie nahlášena, mohlo se tomu všemu předejít. Na druhou stranu, kdo by čekal arašídy na pizze, že? A co si o celém případu myslíte vy?

Tématem jsme se inspirovali na lajk.iprima.c

Reklama