in

Nejzvrhlejší muž planety? „Dostávám stovky milostných dopisů,“ tvrdí Josef Fritzl!

twitter.com
Reklama

Jak už to tak bývá, i padouchové mají své obdivovatele. Stejně tak, jako nemalé množství lidí miluje filmového Jokera, i skutečná monstra našeho světa se ve vězení mohou těšit fanatických fanoušků či dokonce ctitelů. Josef Fritzl by o tom mohl vyprávět…

Kdo vůbec Josef Fritzl je? Jedná se o rakouského 87letého násilníka, který dlouhých 24 let držel ve zvukotěsné kopce ve svém sklepě svoji vlastní dceru Elizabeth, jež prohlásit za pohřešovanou, a který dokonce úspěšně přesvědčoval o jejím úmyslném útěku všechny příbuzné včetně své vlastní ženy, která neměla o ničem z toho ani ponětí.

Fritzl dceru opakovaně a mnohonásobně znásilňoval, což vedlo ke zplození celkem 7 dětí. Jedno zemřelo krátce po porodu, tři z nich si sám Fritzl se svou nic netušící ženou vzali do pěstounské péče, aby žili normální život a zbylé 3 dále zůstávali ve zvukotěsném sklepě s jejich matkou.

V roce 2008 se však svět dozvěděl pravdu. Elizabeth, kterou Fritzl musel naléhavě odvést k lékařskému ošetření, využila situace a jednomu z ošetřujících dala vzkaz, na základě kterého zdravotníci zavolali policii a nad Fritzlem sklapla past.

Násilník si tak odpykává svůj doživotní trest v rakouském nejstřeženějším vězení, ze kterého se na odvolání snažil minulý rok dostat do méně střeženého, ze kterého by poté byla možnost podání žádosti o podmíněné propuštění. Naštěstí mu toto přání bylo zamítnuto a zůstává dále mezi dalšími nebezpečnými monstry. Že by mu to ale nějak vadilo se říci nedá,..

Nejen že za pomoci své právničky píše knihu s názvem „Propasti Josefa F.“, ve které se líčí jako dobrý člověk neschopen nést vinnu za své nechutné činy, ale také se chlubí velkou nákloností, které se mu srze dopisy dostává. Nechal se slyšet, že mu přichází doslova stovky dopisů hlavně od žen, které jsou do něj bezhlavě zamilovány.

Ať už se Fritzl líčí ve své knize jakkoli a má či nemá stovky zamilovaných obdivovatelek, nesmíme zapomenout na to, co udělal. Takový hrůzný čin by neměl být nijak opomíjen, i když se nyní snaží působit jako vyrovnaný a spořádaný starý muž.

A co říkáte vy, dámy a pánové, na činy Josefa Fritzla? Slyšeli jste o něm nebo je tomu tak dnes poprvé?

Tématem jsme se inspirovali na ladbible.com

Reklama