in

Tadeáš Veselý postříkal Fayneho pepřákem! Další vyhrocený rozhovor Clash Of The Stars!

Fayne vs Tadeáš Veselý
instagram.cz
Reklama

Čtvrteční B4THECLASH nám přinesl obrovsky vyhrocený rozhovor! Tentokrát si proti sobě sedli Youtuber Fayne a kontroverzní Influencer Tadeáš Veselý. Rozhovor však nevydržel ani prvních 10 minut, Tadeáše odvedla ochranka.

Už 11. března se můžeme těšit na v pořadí již čtvrtý galavečer organizace Clash of the Stars, kde se proti sobě v ringu utkají populární tvůrci obsahu na českém a slovenském internetu. Před galavečerem vždy probíhají takzvané B4THECLASH rozhovory, ve kterých si šéf Tomáš Le Sy pozve do studia bojovníky nadcházejících zápasů.

Tentokrát se proti sobě posadili FayneTadeáš Veselý. Tadeáš je známý pro své dětinské a nehezké chování a tak se dalo čekat, že se tento večer opět něco vyhrotí. Le Sy se nestihl dostat ani k první otázce a mezi dvěma bojovníky už to vřelo. “Já tady mám pro Tadeáše menší dárek,” podělil se se fanoušky Fayne a podal Tadeášovi klaunský nos.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Clash of the Stars (@clashofthestars)

Tento nevšední dárek Tadeáše natolik rozhodil, že dal Faynemu facku. Po facce se oba bojovníci zvedli ze židlí a házeli na sebe jednu urážku za druhou. Když se situace trochu uklidnila, usadili se zpět do židlí. To však netrvalo příliš dlouho a když chtěl Fayne facku Tadeášovi vrátit, nastříkal mu Tadeáš pepřákem do obličeje.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Clash of the Stars (@clashofthestars)

“Jo tak takovýhle h*vna jo? Ty jsi frajer. Pojď bez nějakých píč*vin. Co tay v*le stříkáš,” křičel nelítostně Fayne. Po této vyhrocené situaci byl Tadeáš vyhozený pryč ze studia a po několika desetiminutové pauze bylo živé vysílání opět obnoveno, tentokrát však pouze s Faynem. Tadeáš později do studia zavolal v poslední části telefonátů.

Je až neuvěřitelné, co si Tadeáš dovolil ke svému soupeři a jak nerespektující příklad tomuto sportu dává. Pepřový sprej navíc nebyla jediná zbraň, kterou si do studia přinesl. “Nebyl to jen pepřák, co jsme tady v zákulisí mohli vidět. Normálně tady měl u sebe zbraň,” pokračoval Fayne v rozhovoru sám. “Věřím tomu, že to byla plynovka, že to nebyla normální zbraň,” dodává Le Sy.

“Tohle bylo už hodně přes čáru. To se opravdu nehodí a je to nebezpečné. Po zápase se rozhodneme, jak s Tadeášem naložíme,” sdělil v živém vysílání Le Sy.

Článkem jsme se inspirovali od: antiyoutuber.cz

Reklama