in

Napadení účastníka RedFace má dohru! Dům Aleše Bejra byl obklíčen až stovkou lidí

instagram.com
Reklama

Kontroverznímu influencerovi Aleši Bejrovi přišlo před barák desítky lidí, jako protest za jeho agresivní chování při rozhovoru v RedFace. Při posledním sezení totiž fyzicky napadal jednoho z účastníků, což se lidem na internetu vůbec nelíbilo. Mezi desítkami lidí byli přátelé napadeného účastníka, kteří po Alešovi požadovali veřejnou omluvu. Aleš se jim snažil vysvětlit, že scénky jsou nahrané, nikdo ho však moc neposlouchal.  

Nedávno jsme psali o kontroverzním influencerovi Alešovi Bejrovi, který si na sociálních sítích přezdívá Psychopat. Jeho chování na posledním sezení mezi šesti očima pod jeho organizací RedFace dopadlo katastrofálně a komunita mu dala jasně najevo, že takhle se chovat prostě nemůže. Pro připomenutí, Aleš Bejr přímo napadl jednoho z účastníků zápasu pod organizací RedFace poté, co do něho při rozhovoru strčil. Nejdřív mu dal Aleš pořádnou facku, že které si opět sedl na gauč a po nějaké době mu dal kolenem do hrudi.

Pomstít” se přišlo před jeho dům hned několik desítek až stovek “světských” a zatímco stáli před jeho domem, křičeli hlasité “omluv se“, čímž chtěli upozornit na to, že chování Aleše Bejra nebylo v rozhovoru na místě. “Bylo to jako z amerického filmu, na místo dokonce přiletěl policejní vrtulník,” sdělil médiím Aleš. Do hry se musela vložit až policejní hlídka, která se celou situaci snažila co nejrychleji vyřešit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený KOUDY (@realkoudyy)

Policajti se rozestoupili jeden vedle druhého a udělali zátarasu. Zavolal jsem tátovi, ať se připraví. Ten přijel a odvezl rodinu do bezpečí. Potom jsem začal celou situaci řešit, šel jsem ven a zeptal jsem se, co chtějí. Odpověděli mi že chtějí, abych se veřejně omluvil Vencíčkovi,” popsal situaci Aleš. Komunita však jasně vyjádřila negativní zpětnou vazbu. “Můžeš si za to sám!” kritizují Bejra sledující. Dle komunity neměl Václava při rozhovoru vůbec napadnout a měl se chovat profesionálně. “Šlo přeci jen o předem domluvenou situaci, kterou zorganizovala sama organizace RedFace,” tvrdí Aleš. Na videích z incidentu je jasně vidět, že se Aleš snažil celou situaci “světským” vysvětlit, ti však nechtěli Aleše poslouchat.

Reklama