in

NAHÉ překvapení pro známou ZPĚVAČKU? Proslov Avril Lavigne narušila AKTIVISTKA!

twitter.com
Reklama

U nás v České republice protesty sice časté jsou, ale rozhodně ne v tomto podání, s jakým se setkala známá kanadská zpěvačka Avril Lavigne. Dokázali byste si snad představit, že by za vámi vylezl téměř nahý člověk a snažil se o pozornost všech kolem?

Opravdu zajímavý zážitek si může do svého deníčku zapsat Avril Lavigne, dnes již 38 letá punk-rocková a pop-punková zpěvačka z Kanady, která měla na pódiu při svém proslovu o společnost postaráno. Zde se můžete podívat sami:

Na videu můžeme vidět mladou ženu, která využije okamžiku bez ochranky a vyleze na pódium za Avril, která se nestačí divit vlastním očím. Mladá EKO aktivista na sobě totiž kromě kalhot, šátku na hlavě a pásek přes bradavky nemá nic jiného.

Zpěvačka však celou situaci zvládne na výbornou. Ze začátku dělá, jako by žena na pódiu nebyla a pokračuje ve své řeči. Nakonec se k ní však otočí. „Vypadni sakra,“ řekne Avril a plácne aktivistku přes prsa před tím, než ji začne již odvádět ochranka.

I když některá média označila chování Avril za hrubé, myslíme si, že se v této velmi nepříjemné a trapné situaci zachovala jako ta správná punková královna – prostě po svém. A co říkáte vy na její reakci?

Tématem jsme se inspriovali z evropa2.cz a ew.com

Reklama