in

Příběh Matěje (23): Brigádně jsem rozvážel pizzu. Nenapadlo by mě, že zažiji scénu jako z filmu pro dospělé.

pixabay.com
Reklama

Matěj studuje na vysoké škole, a jelikož se snaží být na rodičích zcela finančně nezávislý, přivydělával si rozvážením pizzy. Během školy jen občas, avšak o prázdninách nastálo. Byl to proto pro něj opravdový zážitek, když se ocitl jako ve filmu pro dospělé…

Brigáda

Prázdniny byly v plném proudu a já jsem se rozhodl, že si dále budu přivydělávat rozvozem pizzy, akorát nyní jsem se do toho vrhnul naplno. Bylo to docela zábavné, pizzu jsem si mohl kupovat jen za výrobní cenu a obzvláště spropitné mi přinášelo trochu peněz navíc jako bonus. Jednoho večera se však stala situace, se kterou jsem vůbec nepočítal.

Vezl jsem objednávku na rozvoz do jedné vzdálenější vesnice, ve které jsem ještě nikdy nebyl. Měl jsem podobné neznámé cesty velmi rád. Mohl jsem si díky tomu zdokonalovat své řidičské schopnosti a kdybych nebyl zbabělec, mohl jsem si toho večera zdokonalit i jiné dovednosti,….

Nahá?!

Když jsem totiž dorazil na místo a zazvonil u dveří, byl jsem zaskočen. Zákaznice, která mi otevřela dveře, měla zřejmě se mnou úplně jiné plány, než si převzít pizzu. Přišla mi zcela nahá! “Nedáš si kousek pizzy se mnou?” zeptala se mě svůdně a pohladila se po poprsí. Byl jsem úplně v šoku a zmatený. Takové scény jsem znal jen z filmů pro dospělé.

Nevěděl jsem, co dělat. Bylo to naprosto neočekávané a já jsem byl zaskočený a zmatený. Na něco takového se člověk nemůže jen tak připravit. Navíc, v autě jsem měl ještě další dvě pizzy k doručení.

pixabay.com

Hotově nebo kartou?

“Tak jak si se rozhodl?” vyrušila mě s úsměvem na rtech kráska, která si všimla, že mě nejenom velmi zaskočila, ale že jsem po celou tu dobu přemýšlení, jestli upřednostním práci či potěšení, jí zíral přímo na prsa. “Bude to 200, hotově nebo kartou?” dokázal jsem ze sebe vykoktat a jen na ni dále zíral.

Vzala mi z rukou pizzu, přivřela dveře a s povzdychem odešla pro peněženku. Cestou si na sebe hodila župánek a když se vrátila, podala mi bankovku, poděkovala a zašla zpět do domu. V první chvíli jsem si myslel, že jsem ji urazil a cítil jsem se opravdu trapně. Takto zamrznout před nahou ženou? To se mi ještě v životě nestalo…

Vzkaz.

Pomalu jsem se vracel k autu a uvědomoval si, jaké zábavy jsem se vzdal jen proto, že jsem ztuhl jako socha. Začal jsem schovávat peníze do peněženky, když v tom jsem si toho všiml. Nepodala mi jen jednu 200 Kč bankovku, ale dvě z toho na jedné byl vzkaz: “Až sebereš odvahu, ozvy se.”

Moje srdce se rozbušilo a schoval jsem si ji k sobě do peněženky. To jsem ji tak okouzlil? O tom silně pochybuji, když jsem se nezmohl téměř na nic. Nebo snad stála jen o flirt na jednu noc? Vůbec nevím… a popravdě váhám, zda bych to chtěl v nejbližší době zjistit.

Reklama