in

Muž nechyběl v práci celých 27 let! Lidé nemohli uvěřit jeho odměně

people.com
Reklama

Dvacet sedm let pracovního nasazení bez jediného vynechaného dne. Přesně takhle pracoval zaměstnanec společnosti Burger King, Kevin Ford. Za jeho loajalitu dostal pytlík s lístky do kina, cukrovím a dalšími maličkosti. Internetová komunita se v rozčílení složila na větší dar v hodnotě až 8 milionů korun. Kevin byl v šoku, v televizi se rozbrečel.

Kevin Ford, který pracuje jako kuchař a pokladní ve společnosti Burger King v Las Vegas, oslavil v roce 2022 dvacáté sedmé výročí v této společnosti. Jeho manažeři se rozhodli, že mu k tomuto výročí dají tašku obsahující různé věcí (od lístků do kina až po cukroví). Internetová komunita však byla zklamaná z toho, jaké maličkosti mu za jeho loajalitu dali, tak vymysleli něco lepšího.

@thekeep777 He’s Worked for the Company for Almost 3 Decades and Has Never Called Out!!!😵‍💫🥺😱😭 #Grateful #Dads #FathersDay #Loyalty #Honor #WorkersUnite #Rewards #Thankful #NorrinRadd777 #theKeep777 ♬ Head in the Clouds – Carly Pearl

Kevin nejen, že v jeho práci slavil dvacáté sedmé výročí, on během těchto let nezameškal ani jeden pracovní den, což si jisto jistě žádalo mnohem větší odměnu, než lístky do kina. Jeho dcera založila stránku GoFundMe pro dobrovolné příspěvky, přičemž nastavila cílovou částku na téměř 5 000 korun. Během několika dní se pro Kevina vybralo neuvěřitelných 8 milionů korun, které si Kevin za svoji loajalitu a pracovitost rozhodně zaslouží.

Můj táta pracuje v Burger Kingu už 27 let a nikdy nevynechal ani jeden den. Pracuje tam dál, protože se blíží důchodovému věku a odchod by ho stál důchod. V žádném případě nežádáme žádné peníze, ani žádné neočekáváme, ale pokud by někdo chtěl, může se složit na menší dárek,” popsala jeho dcera stránku na GoFundMe. Mezi 11 000 dary byl také dar od herce Davida Spadea, který do “sbírky” daroval 120 tisíc korun.

Reklama