in

Máte špatný den? 10+ bláznivých zvířat, která vám ho zaručeně zlepší!

reddit.com reddit.com
Reklama

Každý z nás má jiný recept na to, jak si vylepšit náladu během nebo po špatném dni, kdy se nám nic nedaří, i takové dny k životu tak nějak patří. Někomu stačí jen to, až přijde domů a konečně si lehne na gauč nebo do postele, někdo se dostatečně odreaguje při trávení času s rodinou či přáteli a někomu pozvedne náladu jeho mazlíček či mazlíčci, a nebo nějaké jiné zvíře. Ať už však patříte do jakékoliv skupiny, tak věřte, že u dnešního článku, v němž budou figurovat právě zvířata, se určitě minimálně pobavíte!

1. Co to tam nacvičuje?

Vypadá to, že se snaží o nějaký gymnastický cvik. Nebo je to kočičí jóga? Těžko říct, každopádně to vypadá zajímavě.

2. Má svojí roušku.

Trochu s ní teda zaspal dobu, pokud je z Česka. Ale pokud je z nějaké jiné země, kde se ještě roušky a respirátory nosí, určitě se mu bude hodit!

3. Odlišné záliby.

Jeden se rád za jízdy kouká z okna, druhý se zase rád šklebí během toho, co ho fotím. No co, každý podle svojí libosti.

4. Špion!

Úplnou náhodou jsem si ho všimnul během včerejší procházky. Doufám, že nemá nic za lubem a že se opravdu jenom kouká z okna!

5. Proč to dělá?

No asi to bude proto, že do lampy vletěl jakýsi brouk. Ale pobavilo mě, že tam takhle stála koukala ještě dalších dvacet minut a čekala, co se bude dít.

Reklama

6. To asi není moc příjemná poloha.

Každopádně vypadá spokojeně, takže se mu nejspíš spí dobře a není třeba ho rušit. Mimochodem všimněte si jeho odrazu na stěně.

7. Ani při sprchování nemám klid.

Samozřejmě, že jí mám také ráda, ale aspoň během toho, co se sprchuji, by mi mohla dát pokoj. Nejspíš má už takový hlad, že mě chtěla upozornit.

8. Myslel si, že ho nevidíme.

Stál tam takto asi dvě minuty, poté se vyřídil směrem ke svojí ségře a ukradl jí hračku. Takový běžný den v naší domácnosti.

9. Ten výraz mluví za vše.

A vypadá teda pěkně otráveně. Vypadá to, že za sklem uviděl něco, co ho naštvalo a nebo naopak něco, co se mu líbí, ale nemůže se k tomu dostat.

10. Černá a bílá.

Ano, máme zde dokonalé vyvážení barev, je to jako jing jang. Akorát, že ten ve spod asi moc spokojený nebude.

11. To jsem se leknul!

Kdyby na mě takhle vybafla v noci během toho, co bych šel na záchod, asi by mě mohli rovnou odvézt, ale i takto to bohatě stačilo.

12. A ještě jedna taková.

Tentokrát je to zase kráva na pastvě, i když při pohledu na její tvář si říkám, jestli není postihnutá nějakým démonem, protože takto se běžně asi netváří.

 

Tak co, bavili jste se u dnešních fotek? Jestli ano, tak je to jedině dobře, protože my jsme se bavili skvěle! Co si v tu chvíli mysleli aktéři na fotografiích můžeme pouze spekulovat, ale  třeba i jim celá situace přišla dost zábavná!

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama