in

Tato zvířata vám vykouzlí úsměv na tváři! 10+ vtipně roztomilých fotek.

reddit.com reddit.com
Reklama

Naprostá většina majitelů se shoduje s tím, že život se čtyřnohým kámošem je mnohem lepší. I vy, pokud doma nějakého máte, to můžete potvrdit. Ani nemusí být čtyřnohý, například pohled na akvárium s rybičkami je rovněž uklidňující. Psi a kočky jsou však nejpopulárnější právě díky tomu, že s nimi můžete mít bližší kontakt, než s rybičkami. Kromě psů a koček jsou stejní třeba hlodavci, papoušci atd. a že je život s mazlíčky lepší dokazuje i následující porce fotek, která vám zlepší náladu i po ne moc příjemném dni!

1. Asi se tam zaseknul.

Ne nadarmo nám rodiče jako malým dětem říkali, ať nelezeme tam, kam nemáme. Pokud to dopadne jenom takhle, je to ještě v pohodě!

2. Pěkná sbírka!

Že je tenisák univerzální a všestrannou hračkou pro psa je obecně známé, ovšem tento nejspíš musí bydlet někde u tenisového kurtu, jinak si nedovedeme vysvětli, jak by si mohl nasbírat tolik míčků.

3. Asi si toho nevšiml.

To by mě zajímalo, jak bude toto vysvětlovat. 😀 Každopádně dávat zákazovou značku pro psy asi nemá moc velký smysl, protože tomu stejně nejspíš nebude rozumnět.

4. Přistižen při činu!

Vypadá, jako by se zrovna chystal uškrtit svého kámoše. Jejich výrazy, jeden zlověstný a druhý vyděšený mluví za vše. 😀

5. Zapomenuté chipsy na gauči.

Asi ho chipsy zaujaly a chtěl taky ochutnat, ovšem nedošlo mu, že ten sáček je poměrně malý a mohl by mu uvíznout na hlavě, a to se také stalo. Snad byla pomoc rychlá!

Reklama

6. Pozor špeh!

Není to špatná schovka, ovšem ideální by bylo, aby záclony byly ještě delší, protože takto je přeci jenom trochu vidět zespodu a i z výšky si toho nejspíš všimnete.

7. Přijdu do práce, když najednou-

Mojí myši už nejspíš vadilo, že chodím skoro každý den do práce a jsem tam vždycky několik hodin, proto se rozhodla, že bude chodit se mnou. A udělala to docela chytře. 😀

Came to work and found my pet mouse was hiding in my rucksack [OC]

8. Přejete si?

Tento křeček s tím výrazem doslova připomíná paní v trafice za pultem k večeru, která už je za celý den otrávená a jenom kontroluje čas, kdy už bude moct konečně odejít.

9. Pomůžeš mi se z toho dostat?

Tento pes asi nepochopil, že se jedná o věšák pro oblečení a nikoliv pro psy. 😀 Zároveň by nás ale i zajímalo, jak se tam vůbec dostal, přeci jenom je mnohem užší než jeho hlava.

10. Chill na lavičce.

Když vyrazíte na dlouhou procházku a jste oba unavení, tak si zkrátka musíte někde odpočinout. A ty brýle vypadají hodně stylově. 😀

11. Příjemné posezení?

Tato kočka to nejspíš moc neřešila a sedla si tam, kde bylo volno. A že je to třeba její kamarádka, to už jí nějak nezajímá, hlavně, že je to měkké posezení.

12. Kde je ten chleba?

Aha, tenhle zloděj ho ukradl! Celý den jsem se s tím dělala, aby byl nakonec ukraden.. No nic, příště ho budu muset lépe schovat.

 

Občas nás těmi svými kousky sice mohou naštvat, ovšem za pár minut nám dojde, že se a ně vlastně nemůžeme zlobit. Svým výrazem nás nakonec utvrdí v tom, že jsou to prostě naši miláčkové!

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama