in

Kurýrka při doručování pizzy ukousla zákazníkovi palec. Jaký byl důvod?

pixabay.com
Reklama

Jen těžko si lze tuto velmi kuriózní situaci představit. Objednáte si pizzu. Jdete ji převzít od kurýra a on vám vzápětí ukousne palec na ruce. Tak nějak se to stalo muži, který je vyučeným instalatérem a tudíž ho jeho ruce živí. „Jsem nezaměstnaný. Jsem zadlužený a nevidím světlo na konci tunelu,“ řekl zoufale.

Třicetiletá kurýrka Jenniffer Rocha přivezla pizzu pro pana Stephena Jenkinsona. Ten si ji přišel vyzvednout a ona ho napadla. Při potyčce mu ukousla palec na ruce. Důvod je až překvapivý a všichni nad tím nechápavě kroutí hlavou.

Muž si při vyzvedávání pizzy zapomněl kód pro doručení, který ovšem potřeboval. Kurýrku Jennifer to naštvalo tak moc, že se se svým zákazníkem pustila do hádky. Po chvíli se jí to však vymklo z rukou a muže napadla. Kousla ho do palce na ruce. „Jediné, co si pamatuji, je, že jsem s jí třásl s helmou a snažil se ji ze sebe dostat,“ řekl vyděšený Jenkinson.

Jakmile ho ale žena pustila, zjistil něco hrozného a zůstal v šoku. Jeho ruka byla celá od krve a chyběl mu palec. „Bylo to, jako kdyby ho někdo uřízl motorovou pilou,“ říká. Podstoupil operaci při které mu doktoři palec rekonstruovali, část však museli odstranit. Jelikož se muž živí manuální prací, zůstal bez peněz. „Jsem nezaměstnaný. Jsem zadlužený a nevidím světlo na konci tunelu,“ řekl.

Odškodněn nebyl. Společnost, která kurýrku poslala, totiž nemá za agresivní chování zaměstnanců zodpovědnost. Navíc paní Jennifer Rocha ani zaměstnaná nebyla, pouze zaskakovala a používala přitom zaměstnanecký účet někoho jiného. Advokát oběti tvrdí, že společnosti by měly provádět prověrky všech lidí, kteří pro ně pracují, a za jejich chování by měly být spoluzodpovědné.

Čerpali jsme z refresher.cz

Reklama