in

Kritika Heidi Klum? Nafotila spodní prádlo se svojí dcerou!

instagram.com
Reklama

Jak to tak ve světě celebrit velmi často bývá, pokud je váš rodič slavnou hvězdou, pozornost se bude upírat i na vás a budou na vás kladena i různá očekávání například ve formě zděděného talentu. Může se však i stát, že i když jdete ve šlépějích svých slavných rodičů, nedostanete od společnosti vždy jen chválu. Heidi Klum se svojí dcerou jsou toho příkladem. 

Heidi Klum, německá moderátorka, topmodelka, herečka, porotkyně show America’s Got Talent: All-Stars a matka 4 dětí, před týdnem překvapila svými snímky spodního prádla v rámci kampaně italské módní značky Intimissimi. Nefotila je totiž sama, ale se svojí dcerou!

Dva dny před 19. narozeninami dcery Leni, zveřejnila Heidi na Instagramu jejich společný příspěvek, kde jsou spolu vyfoceny jen ve spodním prádle. I když však šlo o velmi povedené fotky, ohlasy již tak krásné nebyly…

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Heidi Klum (@heidiklum)

“Jupíííí, naše nová Intimissimi officiální kampaň je tady! #theartofitalianlingerie můžete objevit online a ve všech prodejnách Intimissimi. Pokud mě a Leni uvidíte na billboardech po celém Německu, označte nás a podělíme se o ty nejlepší v našich stories,” napsala do popisku Heidi, která si však u tohoto příspěvku vypnula komentáře.

Leni si je ovšem nevypnula, a tak se různorodé názory vyrojily právě pod jejím příspěvkem. „Nebyl bych hrdý na to, že bych svou dceru ukazoval tímto způsobem. Cítil bych se trapně a smutně,“ napsal první. “Je divné vidět matku a dceru spolu ve spodním prádle,” dodal druhý.

Není to však poprvé, co se spolu do podobného projektu pustili. Už 10. října 2022 bylo zveřejněno pár podobných fotek, které sklidily velmi podobné protichůdné ohlasy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leni Olumi Klum (@leniklum)

Každý z nás má samozřejmě právo na svůj názor a pokud s touto spoluprací matky s dcerou někdo nesouhlasí, není nic snazšího, než si toho nevšímat. My se však přikláníme rozhodně na stranu komentářů ve stylu: “Dcera legendy a legenda”, “KRÁLOVNY!“ nebo “Pardon, ale jsem zamilovaný.”

A co říkáte na jejich společné focení vy?

Tématem jsme se inspirovali na independent.co.uk

Reklama