in

Ony že mají 3 DĚTI? 10+ slavných žen, jejichž POSTAVA na to vůbec NEVYPADÁ.

instagram.com instagram.com
Reklama

Každá žena ví, že těhotenství je pro ženské tělo velkou zkouškou vytrvalosti a odolnosti na několik měsíců. A téměř každá žena, které si touto etapou svého života prošla, tak má nemalou památku jako jsou například strie či bříško nebo jinde uložený tělesný tuk. Pak tu máme ale celebrity, na kterých byste několikanásobné těhotenství vůbec nepoznaly. A přesně na ty se dnes podíváme. 

1. Zoe Saldana

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zoe Saldana (@zoesaldana)

2. Karolina Kurkova

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Karolina Kurkova (@karolinakurkova)

3. Christie Brinkley

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Christie Brinkley (@christiebrinkley)

4. Jennifer Connelly

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jennifer Connelly (@jennifer.connelly)

5. Kate Hudson

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kate Hudson (@katehudson)

Reklama

6. Elsa Pataky

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Elsa Pataky (@elsapataky)

7. Claudia Schiffer

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Claudia Schiffer (@claudiaschiffer)

8. Jessica Simpson

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jessica Simpson (@jessicasimpson)

9. Miranda Kerr

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Miranda (@mirandakerr)

10. Jessica Alba

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jessica Alba (@jessicaalba)

11. Demi Moore

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Demi Moore (@demimoore)

12. Gal Gadot

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gal Gadot (@gal_gadot)

Sice víme, že slavné ženy mají vždy před, během i po těhotenství vždy 100% péči těch nejlepších lékařů a poté i například sportovců, takže pak vypadají opět mladě, ale i tak,.. řekli byste do nich, že jsou matkami tolika dětí?

Čerpali jsme z adme.media

Reklama