in

Kontroverzní YouTuber chodil s 13 letou dívkou když mu bylo 22! Dívka po šesti letech veřejně promluvila

instagram.com
Reklama

Historie kontroverzního YouTubera Ondřeje Vlčka se opět stává středem pozornosti! Jeho bývalá partnerka, které bylo v době jejich vztahu teprve 13 let, veřejně promluvila. Dle všeho si o 9 let mladší partnerka chtěl sáhnout na život, brala antidepresiva a psychicky nezvládla nátlak veřejnosti. V současné době vypadá, že se přes situaci přenesla, šrám to v ní však zanechalo. 

Jeden z kontroverznějších YouTuberů Ondra Vlček, byl známý především díky jeho zvláštnímu kontentu s klauny nebo vybírání popelnic. Na druhou stranu si ho lidé také dost často spojovali s nezletilými dívkami, protože právě s nimi se po většinu jeho YouTube kariéry dával dohromady. Jedné z jeho partnerek bylo navíc v době jejich vztahu před několika lety 13 let. Bavíme se zde o letech, kdy jemu samotnému bylo přes 20. Po zhruba šesti letech se tato slečna vyjádřila k tomu, jak jí jejich vztah poznamenal, dnes už devatenáctiletá Veronika promluvila na TikTok živém vysílání.

Hele mluvit o tom asi nechci, protože to je takové dost citlivé téma a nedokážu se s tím celý život smířit a někomu to říct,” začala Veronika své živé vysílání, přičemž po krátké chvíli prozradila víc. “Já už bych s tím člověkem nemohla být ani minutu v jedné místnosti, prostě ne,” dodala Veronika. Během živého vysílání také popisovala, jaké ohavnosti se ve vztahu děly a ačkoliv ji nikdy nenutil k nelegálním věcem, i tak zůstala vztahem poznamenána.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený vevuuu (@verunka_satrazemis)

Spíš jsem až následně poznala, co je to za člověka a proto bych ho teď už ani nemohla vystát, protože mi celé dva roky vztahu lhal. Bylo to takové vždycky jakože vím, že by něco takového co píší lidé nikdy neudělal atd. Přitom mě podváděl na každém rohu celé dva roky, a když chodí s třinácti letou holkou, můžete hádat s kolika letýma mě asi tak podváděl,” vysvětlila Veronika. Vypadá to tedy, že (v současné době už neaktivní) YouTuber se dostává po letech opět do velkých problémů.

Když spolu tito dva chodili, schytávali ze všech stran obrovskou vlnu kritiky. Veronika však vysvětlila, že jí to v tak mladém věku divné nepřipadalo, protože láska umí dělat svoje. “Brala jsem antidepresiva a byla jsem jako fakt mimo. Mě to prostě přivedlo k totálnímu šílenství. V některých momentech jsem si dokonce chtěla i sáhnout na život. Viděla jsem různé stíny a měla jsem halucinace. Nakonec jsem skončila na psychiatrické léčebně,” vysvětlila nakonec Veronika, jak jejich vztah skončil. V současné době by měl opět chodit s mladší dívkou, a to o více než 8 let.

Reklama