in

Je nový Batman skvělý? Pojďme se na něj podívat!

instagram.com instagram.com
Reklama

2.3.2022 proběhla premíéra již dlouho očekávaného snímku The Batman s Robertem Pattinsonem v hlavní roli. Rozhodně je ještě brzy soudit, ale film si na ČSFD za první promítací den nasbíral téměř 90%. Pojďme se na tento film podívat detailněji.

Snímek trvá neuvěřitelných 176 minut a pocity lidí říkají, že to nebude typický Batman jakého známe třeba od Christophera Nolana. Přirozeně všechny zajímalo, kdo bude nový Batman. Když se zjistilo, že byl obsazen Robert Pattinson, reakce byly rozporuplné. Někteří se těšili, měli radost a jiní naopak protestovali, že se tento herec do dané role nehodí. Proč se objevovaly tak negativní názory?

Robert Pattinson je 35ti letý anglický herec, který se do oka diváka zapsal hlavně v roli Edwarda Cullena ze Stmívání. Možná právě tato role se fanouškům nelíbila, a tak s jeho obsazením měli problém. Nicméně všechno ukazuje na to, že Batmana zahrál skvěle. V poslední době se objevil například ve filmu Ďábel či Tenet. Režisér Matt Reeves, který má na svědomí například Válku o planetu opic z roku 2017 sází na trochu jiného Batmana než bychom čekali.

Nejznámější trilogie Temný rytíř od Christophera Nolana s Christianem Balem v roli Batmana se točila okolo vzniku a působení Batmana v městě Gotham. Jeho Batman sázel hlavně na reálnost, hudbu a famózní herecké výkony. Komu se například Heath Ledger v roli Jokera nezapsal navždy do srdce? Reevesův Batman se točí okolo strachu, stresu a depresí. Hlavním motivem nového Batmana je bezesporu pomsta.

Ať už jste film viděli či ne, rozhodně neváhejte a do kina si na něj zajděte. Bude to skvělý audiovizuální zážitek, na který jen tak nezapomenete. Který z herců Batmana se vám líbil za celou dobu nejvíce? Byl to Michael Keaton, Christian Bale nebo snad Robert Pattinson? Dejte nám vědět.

 

Reklama