in

Jak zaručeně přestat kouřit? Muž z Turecka si kvůli tomu zamkl hlavu!

pixabay.com
Reklama

Závislost je takové lidské břemeno, které si člověk vybuduje sám a to většinou na nezdravých věcech (drogy, alkohol, cigarety) a nebo na něčem v nezdravě velké míře (nakupování, hraní her, telefon). Jak ale s takovými závislostmi bojovat, když vaše pevná vůle nestačí? Muž z Turecka přišel s radikálním řešením.

Dámy a pánové, dnes vám představíme muže, který se rozhodl uchopit svoji závislost na cigaretách pevně do svých rukou a doslova si na sebe vyrobil past! Po několika neúspěšných pokusech a marné snaze přestat kouřit se na sebe naštval na tolik, že si doslova zamkl hlavu!

Sám si vyrobil takovou klec, která pasovala na hlavu stejně jako helma na motorku avšak s tím rozdílem, že byla uzamykatelná a klíč od ní měla jen jeho manželka. Ta jej v tomto šíleném nápadu samozřejmě podporovala a dokonce jej i pravidelně krmila.

A jak vlastně celá násilná odvykací kúra dopadla? Po dlouhých 7 letech kouření toho muž z Turecka opravdu nechal a přestal kouřit. A co vy? Patříte taky mezi kuřáky nebo máte snad jiný zlozvyk? 

Tématem jsme se inspirovali na lajk.iprima.cz

Reklama