in

Jak na zvětšení mužského nádobíčka? Doktoři jasně vědí, jak na to!

pixabay.com
Reklama

Pánové, přiznejte se,… Kolikrát za svůj život jste se na sebe podívali do zrcadla a řekli si, že byste chtěli své nádobíčko zvětšit? Hádáme, že byste to na prstech jedné ruky jen za poslední rok asi nespočítali. Nebo se pleteme? Jisté ale je, že doktoři vědí, jak na to.

Určitě znáte ty klasické reklamy na stránkách pro dospělé, které vás lákají i na jiné nemravnosti. Ukazují různé zajímavé animace, propagují gely či léky, které vám těch pár centimetrů “zaručí” a nebojí se vše podložit fotkami, až to celé vypadá opravdu skutečně. Je to ale lež.

Pokud jste tak náhodu některé této metodě již podlehli, můžete všechny ty pilulky, krémy a bylinky vyhodit. A samozřejmě zapomeňte na podobná cvičení ve stylu umístíte závaží na špičku, abyste jej protáhli. S největší pravděpodobností byste si tím způsobili jen trvalé poškození.

pixabay.com

Jak jsme vám ale v nadpisu slíbili, doktoři znají odpověď. Bohužel si ale myslíme, že se vám nebude líbit. Pokud bychom se totiž měli bavit o metodách, které skutečně dlouhodobě fungují, zahrnují chirurgický zákrok. A kdo by si byť jen dobrovolně chtěl představit své nádobíčko pod skalpelem? Rozhodně nikdo!

Kdybyste přesto nad tím i tak uvažovali, odborníci tvrdí, že operaci zvětšení vaší chlouby skutečně funguje a mohli byste být v nemocnici jen něco málo okolo čtyř hodin. Stojí to ale za to řezání, implantaci, nadstavování a jinou formu montáže a demontáže?

Závěrem bychom vám tak chtěli říci, že se svým přirozením není spokojena více než polovina celkové populace mužů a kdyby jim někdo nabídl okamžité zvětšení, bezmyšlenkovitě by se do toho vrhli. Z jakého ale důvodu? To už z nich jen tak nedostanete. Neříká se přeci, že na velikosti nezáleží?

Tématem jsme se inspirovali na ladbible.com

Reklama