in

Osobnost muže se dá poznat podle jeho penisu?! Vědci nás opět překvapili…

Pixabay.com
Reklama

Dámy a pánové, jak jste si mohli přečíst již v názvu dnešního článku, budeme se bavit o poněkud pikantnějším tématu, které na našem webu nemá obdoby. Vědci totiž přišli s opravdu zajímavým zjištěním, co se týče mužské osobnosti v souvislosti s jejich chloubami. A s tím se s vámi prostě musíme podělit!

Přední psycholog na lidskou sexualitu Thomas R. Brooks z New Mexico Highlands University vytvořil studii, která se zaměřuje na souvislosti mezi vzhledem mužského penisu a jeho osobnosti. Věří totiž, že ochlupení v intimních partiích, tvar, délka a šířka mužského nádobíčka nám může prozradit více, než jsme očekávali. Věty typu “i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo” nebo “čím je větší, tím je lepší” tak nabývají na úplně novém významu.

“Současná studie měla za cíl prozkoumat, jaké informace lze odvodit z obrázku penisu při nulové známosti,” vysvětlili odborníci. Celý výzkum byl tak založen na tom, že byl sestaven tým 106 účastníku, z čehož bylo 80% žen. Tomuto týmu pak bylo předloženo 24 fotek různých typů mužského pohlaví a museli zodpovědět na 11 otázek, které zněly takto:

 1. Jedná se o klasický typ penisu?
 2. Jedná se pro vás o atraktivní penis?
 3. Je tento člověk podle vás dobrý v posteli?
 4. Je tato osoba podle vás sexuálně aktivní?
 5. Myslíte si, že je tento člověk extrovertní?
 6. Myslíte si, že je tento člověk spolehlivý a sebedisciplinovaný?
 7. Myslíte si, že trpí tento člověk úzkostmi, nebo že snadno se rozčílí?
 8. Myslíte si, že je tento člověk otevřený novým zkušenostem?
 9. Jedná se o sympatického muže?
 10. Je tento muž v sexu spíše aktivní nebo pasivní?
 11. Kolik sexuálních partnerů podle vás tento muž měl?
Pixabay.com

Po prvním přečtení by si člověk mohl myslet, že se jedná jen o obyčejné otázky, u kterých hodně rozhoduje subjektivní názor a vkus každého účastníka studie. Výsledky však byly velmi překvapivé, protože odhalily souvislosti právě mezi vzhledem penisu a osobnostními rysy daného muže.

Výzkum tak došel k závěru, že muži, kteří nebyli přírodou moc obdarování a mají krátké nebo úzké penisy, jsou více neurotičtí, jsou horší v posteli a nejsou moc otevřeni novým zkušenostem. Zatímco muži, kterým příroda opravdu dopřála a mohou se těšit z dlouhé nebo široké chlouby, jsou extrovertní, aktivní v posteli, svědomití a atraktivní. Dále pak muži s upraveným ochlupením v intimních partiích jsou bráni jako atraktivnější a svědomitější než ti, kteří své ohanbí nijak neudržují.

Závěrem bychom tak chtěli říci, že na základě vzhledu mužského penisu opravdu lze dojít k vyhodnocení osobnosti. Nejedná se však o určení konkrétních vlastností či jasně daných vzorců chování, ale prozatím jde jen o jakési dojmy a obecnější tvrzení. Nicméně vědci jsou odhodlání v této studii pokračovat a chtějí zjistit, jestli je opravdu možné určit konkrétní vlastnosti muže jen podle nádobíčka.

Čerpali jsme z tn.nova.cz, dailymail.co.uk a link.springer.com

Reklama