in

Dietou k většímu nádobíčku? Pánové, tohle je článek pro vás!

pixabay.com
Reklama

V poslední době se ve světě fitness objevuje neobvyklý trend. Chris Cavallini, dietní trenér a multimilionář, tvrdí, že muži mohou zvětšit svůj penis tím, že zhubnou. Ano, správně jste to přečetli. Namísto toho, aby se snažili shodit pár kilogramů kolem pasu, Cavallini tvrdí, že úbytek váhy může skutečně zvýšit velikost mužství.

Pro mnohé to může znít jako marketingový trik nebo dokonce jako přehnaný tvrzení, ale Cavallini tvrdí, že má vědecký základ. Podle něj může stav nazvaný “syndrom pohřbeného penisu” omezit velikost mužského pohlavního údu. Jak to vysvětluje? Když muži nabírají váhu, tuk se ukládá nejen kolem pasu, ale také v oblasti pohlavního orgánu, což může způsobit, že penis vypadá menší. Cavallini tvrdí, že na každých 13,6 kg přibrané váhy může muž ztratit až centimetr délky svého penisu.

pixabay.com

Ale jak to funguje? Cavallini tvrdí, že úbytek tuku v oblasti těla může zvýšit viditelnou délku penisu, čímž posiluje sebevědomí mužů a motivuje je k zdravějšímu životnímu stylu. Tvrdí, že toto tvrzení je podloženo vědeckými důkazy, ale někteří skeptici se ptají, zda je tento přístup skutečně účinný nebo jen dalším marketingovým trikem.

Nicméně Cavallini není jen dalším trenérem. Sám má za sebou těžkou minulost a tvrdí, že přišel “z ničeho” a dokázal se vypracovat až na multimilionáře. Svou minulost chce využít jako inspiraci pro ostatní a zdůrazňuje důležitost změny myšlení při dosahování cílů v oblasti fitness a životního stylu.

Zda je tedy tvrzení o zvětšení penisu pomocí úbytku váhy opravdu vědecky podložené, nebo jen dalším marketingovým trikem, zůstává otevřeným tématem. Nicméně jedna věc je jistá: tento nekonvenční přístup k fitness určitě zaujal pozornost mnoha mužů, kteří jsou ochotni udělat cokoli pro zvýšení svého sebevědomí a přitažlivosti.

Tématem jsme se inspirovali na ladbible.com

Reklama