in

iPhony jen pro hrdiny? Padouši to mají zakázané!

instagram.com
Reklama

Na světě snad neexistuje nikdo, kdo by neznal společnost Apple Inc. Tato společnost si nás všechny získala svými produkty, jako jsou například iPhony, Apple Watch, iPady, iPody a tak dále. I když se ale vše může zdát naprosto normální, přesto má tato společnost menší tajemství. Jaké?

Celá vizáž Apple Inc. je postavena na jednoduchém a čistém designu. Plynulé elegantní linky a křivky, využití moderních materiálů a kombinace decentních a jemných barev. Zajímavé je, že spoustě lidem se pod názvem této firmy jako první vybaví čistě bílá – naprosto bezchybná barva. A přesně takovou chce mít Apple i pověst. Co to ale pro nás znamená?

Všichni víme, že velkolepé filmy, jako jsou například Avengers, na které se těší celé miliony fanoušků, jsou sponzorovány společnostmi nemalých rozměrů. Většinou jde například o takové kolosy, jako je BMW, Audi, Sony nebo právě Apple Inc. Nejenže přispívají do rozpočtu režie nemalými částkami, ale také přímo svými produkty, které můžeme při pozorném sledování i najít. Jak je to ale v případě firmy Apple Inc.?

Jak už název článku napovídá, je v tom menší háček. Ano. Pokud jste ve filmu sponzorovaném společností Apple Inc. hrdinou, automaticky dostanete všemožné produkty, abyste je mohli ve filmu propagovat a nenápadně divákům ukazovat, že to je to pravé a to dobré, co by si měli popřípadě i koupit. Pokud ale hrajete padoucha, či jakkoli negativně laděnou postavu, tak máte smůlu!

Ano slyšíte dobře, společnost Apple se snaží ze všech sil o to, aby na ně bylo vrháno jen a pouze to nejlepší možné světlo. Nechtějí nijak riskovat, aby jejich produkty byly spojovány s něčím negativním či jakkoli násilným. S tímto odhalením přišel naposledy slavný režisér Rian Johson a i když už to je nějakou dobu, postoj společnosti Apple se nijak nezměnil.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený apple now® (@_apple_now_)

Musíme říci, že nás postoj firmy Apple Inc. opravdu upřímně překvapil. Zvláště v dnešní době, kdy se lidská společnost snaží být co nejvíce vyvážená a nikoho neznevýhodňovat, si nejsme tak úplně jisti, zda se jedná o ten správný marketingový tah.

Ať už je to ale jakkoli, pro příště máme jasno, čeho si budeme ve filmech všímat, abychom se o tomto tvrzení přesvědčili. A co na celý tento postoj k padouchům říkáte? A koho máte raději – hrdiny či padouchy?

Inspirovali jsme se na echo24.cz

Reklama