in

Hokejová hvězda David Pastrňák je otcem!

instagram.cominstagram.com
Reklama

Přesto, že hokejista David Pastrňák na sociálních sítích příliš sdílný není, narozením dcery se jako pyšný otec pochlubil. Tato krásná novinka mnohé překvapila, jelikož pár těhotenství nikdy nezveřejnil. Bohužel k tomu měli dost smutný důvod a všichni to naprosto chápou. Před dvěma lety jim totiž šest dní po porodu zemřel prvorozený syn Viggo.

Obrovskou tragédii, která Davida s Rebeccou potkala, už ze svých srdcí nikdy nedostanou. To snad ani nejde. Nyní se jim narodila holčička, která jim život jistě zase rozzáří. Holčička dostala jméno Freya Ivy Pastrnak. V příspěvku můžeme vidět několik fotek z porodnice, cesty domů, z gauče i jednu s kočárkem, takže je jasné, že jsou již doma delší dobu a na všech fotkách září štěstím.

„Všichni vědí, co pro mě znamená národní tým. Nikdy jsem neodmítl. Vždycky to je obrovská čest. Ale teď jsem se musel omluvit. Chtěl jsem být nablízku přítelkyni,“ přiznal novopečený táta skutečný důvod absence na mistrovství světa pro web iSport.

David Pastrňák je hokejový útočník, který momentálně hraje v týmu Boston Bruins v americké NHL. Ke gratulantům se pod příspěvkem připojily i známé osobnosti, mezi nimiž se objevila například Simona Krainová, Aleš Háma, Martina Pártlová, Monika Absolonová nebo Jakub Kohák.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pasta (@davidpastrnak)

“Freya Ivy Pastrnak už je na světě. Snili jsme o tomto momentu dlouho a já nemůžu být pyšnější na moje dvě krásné holky. Už se nemůžu dočkat, až se budu dívat, jak budeš naší nugetce tou nejlepší mámou,“ napsal Pastrňák na svůj Instagram a přidal také fotky novorozené holčičky.

Důvod proč se tedy Pasta omluvil z mistrovství světa je nyní už více než jasný. Byl to ten nejhezčí důvod pro každého nastávajícího otce. Pastrňáka sice zlobilo poraněné rameno z play-off, ovšem omluvenka po vypadnutí v prvním kole bitvy o Stanley Cup přišla především z osobních důvodů. Chtěl být jednoduše po boku své těhotné partnerky a být jí oporou také u porodu. Přejeme malé Freye všechno nejlepší do života a hlavně zdravíčko!

Čerpali jsme z super.cz

Reklama