in

Herec NEJSTARŠÍHO účastníka Hry na oliheň obviněn z OBTĚŽOVÁNÍ: vinu popírá!

youtube.com
Reklama

Hra na oliheň, neboli Squid Game, je seriál z roku 2021. Herec O Jong-so, který ztvárnil nejstaršího účastníka vražedné hry, byl obviněn ze sexuálního obtěžování. Osmasedmdesátiletý herec se podle prokuratury v roce 2017 nevhodně dotýkal ženy. Sám obvinění popírá. O věci informovala agentura Jonhap.

Incident se údajně stal před 5 lety, ale žena na O Jong-soa podala stížnost až v prosinci 2021. V dubnu tohoto roku byl případ odložen bez vznesení obvinění. Poškozené ženě to však nestačilo, vždyť se jí údajně stalo to, co je noční můrou všech žen. Když se vás nějaký muž nevhodně dotýká a vy s tím nesouhlasíte, tak to přece není v pořádku.

Podala nyní znova žádost o dostatečné prošetření a proto byl případ znovu otevřen. Tentokrát byl herec sice obviněn, ale nezadržen. Když jeho obvinění vyšlo najevo, stáhly úřady v Soulu z oběhu reklamu, ve které herec figuruje. To je obvyklý postup. Vzpomeňme na kauzu Johnnyho Deppa, když byl obviněn z domácího násilí. I od něj tenkrát daly společnosti raději ruce pryč, i když se nakonec prokázala jeho nevina.

Hra na oliheň je velmi úspěšný jihokorejský dramatický televizní seriál, na který se můžeme podívat na internetové televizi Netflix. Zadlužení lidé v něm soutěží v sérii smrtelně nebezpečných her o peněžní výhru. Jedná se vždy o hry z dětství, ale tentokrát může účastníky stát život. O Jong-so ztvárňuje starce s číslem 001. Na konci však dochází k velice zajímavému zvratu. Více ale nebudeme prozrazovat. Jisté je, že se chystá druhá řada seriálu.

V případech jako je tento, kde neexistuje přímý důkaz a údajná oběť označí pachatele až takto po letech, je to složité. Zkrátka tvrzení proti tvrzení. Může to být pravda, ale také nemusí. Pokud je údajný pachatel křivě obviněn a poté očištěn, stejně to na jeho pověsti zanechá něco negativního. Doufáme, že se pravda dřív nebo později ukáže.

Čerpali jsme z idnes.cz,extra.cz

Reklama