in

Dwayne Johnson vs. Vin Diesel: stali se z nich konečně kamarádi!

instagram.cominstagram.com
Reklama

Pokud patříte i vy mezi fanoušky nekonečné série Rychle a zběsile, tak si určitě i vybavíte spor mezi Dwaynem Johnsonem (Hobbsem) a Vinem Dieselem (Torettem), který vedl k nemalým nepříjemnostem během natáčení. Jak se však zdá, svítá na lepší časy.

Dámy a pánové, možná by vás to ani ve snu nenapadlo, že se dva akční svalovci umoudří a nechají svá chlapská ega stranou, ale očividně se zázraky dějí! Pouhé spekulace totiž opravdu potvrdil sám Dwayne Johnson na svých sociálních sítích, kde prohlásil, že již loni v létě s Vinem hodili veškerou minulost za hlavu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dwayne Johnson (@therock)

„HOBBS JE ZPĚT. Luke Hobbs se vrátí k franšíze Fast & Furious. Vaše reakce po celém světě na Hobbsův návrat ve Fast X nás uchvátily. Dalším filmem Rychle a zběsile, ve kterém uvidíte legendárního muže zákona, bude film HOBBS, který poslouží jako čerstvá, nová kapitola a scéna připravena pro FASTX: Part II,“ píše na úvod ve svém příspěvku.

„Minulé léto jsme všechnu minulost s Vinem Dieselem hodili za hlavu. Budeme vést bratrsky a odhodlaně – a vždy se budeme starat o franšízu, postavy a FANOUŠKY, které milujeme. Svou kariéru jsem postavil na mentalitě „Publikum na prvním místě“ a ta bude vždy sloužit jako moje
Polárka (…) ´Táta musí jít do práce´ ~ HOBBS,“ zakončil krásnými slovy.

Veškerý spor z roku 2016, kdy Dwayne označil nepřímo Vina za neprofesionálního kolegu, je tedy tímto u konce. „Nebyl to můj nejlepší den. Neměl jsem to sdílet. Je to proti mé DNA. Takové věci nesdílím,“ omluvil se Hobbs, který je díky tomu zpátky!

Těšíte se na další pokračování?

Tématem jsme se inspirovali na ladbible.com

Reklama