in

Příběh Ivety (25): Prohodili jsme si s kamarádkou na víkend partnery. Takový výsledek jsme nečekali.

pixabay.com
Reklama

Jednoho večera pozvala Iveta s Tomem k sobě domů své nejlepší přátele, Martina a Katku. Rozhodli se, že potřebují na chvíli zrelaxovat a pobavit se, jako to dělávali dříve. Popíjeli alkohol, objednali si pizzu a povídali si až do rána. Probrali snad každý aspekt jejich života, až je napadlo něco šíleného…

Co navrhuješ?

“Co takový menší experiment? Proč nezkusit něco nového a prozkoumat naše vztahy i z jiných úhlů?” pronesla Katka, která byla značně opilá a po očku sledovala seriál Sex ve městě. Všichni jsme se začali smát, ale pak nastalo ticho. A byl takový ten typ ticha, kdy se všichni ponořili do svých myšlenek.

“Tak proč ne, zkusit se má všechno. Co navrhuješ?” Zeptala jsem se jí a čekala na zajímavou nabídku. Katku nic nenapadalo a tak se do vymýšlení zapojili k kluci. Uběhla asi hodina a půl, když jsme se shodli. A že to opravdu stálo za to…

Jeden víkend.

Rozhodli jsme se, že si na víkend vyměníme partnery, abychom zažili něco nevšedního a prohloubili naše vazby. Zpočátku jsem byla skeptická, ale když jsem viděla zářivé oči a vzrušení na tvářích všech kolem, začala jsem uvažovat o tom, že by to mohlo být zajímavé dobrodružství, které nás ještě více sblíží… a nebo zničí? Kdo ví.

První den experimentu byl naplněn emocemi. Mark se mnou strávil den, který byl plný zvědavosti a poznávání. Všechno bylo nové a vzrušující. Byl to opravdový nezvyk, mít vedle sebe někoho jiného, než Tomáše. Netrvalo mi to ale ani půl dne a přizpůsobila jsem se. Vlastně jsme se i skvěle bavili.

pixabay.com

Šok.

Večer jsme se otevřeli sklenici vína, popíjeli jsme a dívali se na hloupé filmy, u kterých jsme se vážně nasmáli. Markovi komentáře to navíc ještě vylepšovali, až nás ze smíchu bolelo břicho. Jenže pak se to stalo. Naklonil se ke mě a políbil mě.

V první chvíli jsem nevěděla, co mám dělat. Pak jsem se ale k němu nahnula nazpět a ke svému překvapení mu pusu opětovala. Cítila jsem najednou tolik touhy, jako už dlouho ne a i na Markovi bylo vidět rostoucí vzrušení.

Ráno jsme se probudili nazí vedle sebe. Měl to být poslední den našeho společného víkendu. A co teď budeme dělat? Řekneme našim druhým polovičkám, co se stalo? Nebo budeme dělat, jakože nic? A chceme vůbec v tom, co jsme začali, pokračovat? A co když mezi nimi došlo k něčemu podobnému? Máme tolik otázek a ani jednu odpověď….  Tak snad na to během neděle přijdeme dřív, než tento experiment skončí.

Reklama