in

Dostat Rolexky jako dýško? V Americe je možné vše!

instagram.com
Reklama

Dámy a pánové, před 4 měsíci jsme vás informovali o tom, že se v srpnu můžeme těšit na zápas Jakea Paula a bývalého profesionála a šampiona UFC, Nate Diaze. Než k tomu však za pár dní, konkrétně 5. sprna 2023, dojde, Jake o sobě dal vědět poněkud extravagantní a netradiční cestou.

Americký YouTuber Jake Paul přišel před pár měsíci s velkým comebackem. Nejenon že si po posledním zápase s profesionálním boxérem Tommym Furym připsal svoji první porážku vůbec a na nějakou dobu se na sociálních sítích odmlčel, avšak hned poté vyzval svého dlouholetého nepřítele Nate Diaze, se kterým se utká již za pár dní. A jak je vidno, Jake svoji přípravu opravdu nepodceňuje. Co například takový sestřih za Rolexky?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 💎JB (@jbalwaysfresh)

Ano, slyšíte dobře, Jake Paul svého kadeřníka (barbera) doslova dohnal k slzám. Jelikož se jednalo o jeho poslední sestřih před velkým zápasem, pojal to Jake opravdu velkolepě. Místo zaplacení mu daroval zcela nové hodinky značky Rolex v hodnotě několika tisíců dolarů.

Mladý kadeřník Jamiela Bustose, kterého na Instagramu můžeme najít jako JBAlwaysFresh, má na svém profilu okolo 1,2 milionu sledujícíh a o hvězdné klienty opravud nemá nouzy. Jak ale sám prozradil, Jake je první z milionářů, kdo jej takto překvapil.

Nejenom, že kadeřníka přivítal ve svém sídle mexickou kapelou Mariachi a číšníkem, který mu donesl pití na stříbrném podnose, ale ještě k tomu měl Paul netradiční přání a to, aby jej ostříhal vestoje. Není proto divu, že si barber po ostřínání myslel, že si z něj Jake dělá jen další srandu, poté co mu podával velmi drahé hodinky Rolex Oyster Perpetual a tvrdil, že nemá hotovost.

“Žerty stranou, JB. Myslím si, že jsi nejlepší kadeřník na světě, a tak jsem ti koupil tyhle Rolexky. Myslím to vážně. Mám tě rád JB. Dělej to pořád stejně skvěle, jsi mladý podnikatel a miluju tvůj styl, brácho. Jen tak dál,” chválí Jake mladíka, kterého svým gestem dojal k slzám. Za jeden sestřih totiž dosla investici, která ve správný čas může nabát hodnoty vyšší než 10 000 dolarů, což odpovídá více než 200 000 Kč.

Podle nás se jedná od Jakea o opravdu krásné gesto. To, co mohou pro bohaté lidi znamenat jen jedny “obyčejné” hodinky, mohou jinému změnit život. A co říkáte na gesto Jakea vy? A budete sledovat jeho nadcházející zápas s Diazem?

Tématem jsme se inspirovali na kaocko.cz  a youtube.com

Reklama