in

Dominika Myslivcová koupila kočárek. Ne všichni jí to přejí. Kolik vlastně stál?

instagram.com instagram.com
Reklama

Dominika Myslivcová je aktuálně v pátém měsíci těhotenství. Ačkoliv pohlaví miminka ještě neví, nic jí nebrání nakupovat alespoň neutrální výbavičku. O výběr kočárku se podělila se svými sledujícími na Instagramu. Byla z něj hodně nadšená, jelikož je už napohled luxusní, také jeho cena to napovídá. Jenže někteří fanoušci s ní tuto radost nesdíleli. Ale i závist je lidská vlastnost.

Spousta influencerek dostane kočárek a někdy i velkou část výbavičky jako spolupráci. Dominika si chtěla koupit svůj vysněný luxusní kočárek sama. O radostné chvíle při nakupování se podělila i s fanoušky na svém Instagramu. Luxusní kočárek od Diora podle oficiálních stránek stojí kolem 165 tisíc.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dominika Myslivcová (@dominikamyslivcova)

„To baby bude mít stylové vozítko. Závidím,“ napsala Dominika v jednom z příspěvků. Dodala také, že je pověrčivá a kočárek rozhodně nebude mít doma. Přináší to údajně smůlu. „Tak jsem se poňuňala a teď půjde ke kámošce,“ doplnila známá blondýnka. Radost z jeho nákupu byla na fotkách rozhodně vidět.

Ani Dominika se však nevyhnula nepřejícným komentářům, které ona osobně vůbec nechápe. „Ve finále je vlastně úplně jedno, jestli je to kočár, kabelka, auto, byt, nebo dovolená. Prostě nemám na to já, nemůžeš to mít ani ty. Vlastnost, kterou prostě nikdy nepochopím, protože já vždy přála všem, doma mě to tak učili,“ uvedla blondýnka ve své reakci na negativní ohlas.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dominika Myslivcová (@dominikamyslivcova)

Dominika pak ještě dodala, že hodnotu člověka neurčují žádné materiální věci, jak to zřejmě spousta lidí chce vnímat. I když ona sama neměla kdysi skoro ani na telefon, rozhodně svým kamarádkách jejich úspěch přála a lidskou vlastnost závist prostě nechápe. Všeho co má si váží a nebere to jako samozřejmost. Nikdy nechce být závistivá a zlá. A tak by to mělo být.

Čerpali jsme z super.cz

Reklama