in

Dominika Myslivcová vyfotila odvážnou fotku ve vaně! Má stále co ukázat?

Dominika Myslivcová
instagram.com
Reklama

V současné době populární tvůrkyně obsahu na českém internetu – Dominika Myslivcová znovu ukazuje, že nemá žádný stud. Znovu vytvořila “nahou” fotku ve vaně, kterou před rokem vyfotila v Dubaji. Tentokrát však s těhotenským bříškem.

Dříve to byla velice známá česká Barbie, dnes už se věnuje převážně tvůrčímu obsahu na Internetu a její jméno je Dominika Myslivcová. Dominika před pár měsíci oznámila, že je těhotná a dítě čeká se svým přítelem Zdeňkem. Ačkoliv je těhotná, ani to ji nebrní ukazovat své tělo a veškeré přednosti, aby lidi viděli, že ani přes její těhotenství netratí na své kráse.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dominika Myslivcová (@dominikamyslivcova)

“Prostě rok se s rokem sešel,” napsala Dominika pod její poslední příspěvek ve vaně. Tato věta společně s fotkou byla reference na její rok starou fotku, kdy se fotila téměř stejně ve vaně v Dubaji. Tentokrát už však s těhotenským bříškem. Dominika tím chce ukázat, že ženy se ani v těhotenství nemusí za své těla stydět.

V příběhu, které později nahrála na svůj Instagramový profil sděluje všem ženám, aby se i přes případné nenávistné komentáře za svá těla nestyděly.

Inspirovali jsme se z: lajk.iprima.cz

Reklama