in

Zuzana Plačková porodila SYNA. Doma má ZLATOU zavinovačku!

instagram.com instagram.com
Reklama

Influencerka Zuzana Strausz Plačková s manželem v pátek 2. září přivítali na světě svého prvorozeného syna Diona. Se svou novinkou, ostatně jako se vším ostatním, se s fanoušky podělili na Instagramu. Novorozený syn má již založený svůj Instagramový účet, doma ho čeká postýlka se zlatem a luxusní kočár za čtvrt milionu. Manželský pár se luxusem nikdy netajil, právě naopak.

O dítě se pár snažil již delší dobu, ale stále se jim nedařilo vytouženého potomka počít. Stalo se tak až na dovolené v Mexiku. Že je Plačková těhotná zjistila v době, kdy je loni vyšetřovala policie kvůli údajné kauze s drogami a zapojení ve zločinecké skupině. Oficiálně těhotenství oznámila letos v únoru.

Jako každá nastávající maminka si i Zuzana Plačková předem pořídila výbavičku pro své miminko. Na rozdíl od jiných z ní však také čiší luxus a nechybí ani zlaté prvky. Pochlubila se třeba postýlkou, kde je zlatá zavinovačka i ochranné mantinely. Výšivka se jménem Dion a korunkou, která nesmí malému princi chybět. Venku se bude navíc vozit v kočárku od Diora za čtvrt milionu!

K videu, kterým příchod potomka na svět oznámili napsala: „Konečně jsme všichni spolu.“ U videa je také odkaz na Instagram malého Diona, který má již nyní skoro 59 tisíc sledujících. Vzhledem k tomu, že je na světě jen pár dní je to velice zajímavé, avšak možná je to i proto, že profil vznikl ještě před jeho narozením.

„Prežívam najkrajšie hodiny môjho života a nikdy som si nemyslela že budem lásku cítiť až tak intenzívne vlastne neverila som že milovať sa dá ešte viac.“ napsala mimo jiné Plačková k dalšímu příspěvku. Určitě gratulujeme a přejeme krásný a spokojený život. Jenže jak víme, rodiče míní, dětí mění…

Čerpali jsme z idnes.cz

Reklama