in ,

Dokázali to! 10+ lidí a jejich velké životní proměny.

reddit.com
Reklama

Naše životy se mění každým dnem. Během dne či týdne toho na sobě moc nezpozorujeme, i když vnitřní změny se dějí, protože každý rok se rodí a odumírá nespočet nových buněk. Když ale budeme porovnávat to, jak vypadáme nyní a jak jsme vypadali před několika lety, budou ty změny přeci jen znatelnější na první pohled. Pojďme se nyní podívat na několik lidí, kteří díky svým proměnám nyní žijí mnohem lepší život!

1. 16 vs. 22 let.

Když se tak koukám na tyto fotky, říkám si, že puberta u mě začala nejspíš trochu později, ale můžu říct, že mi to ve finále vůbec nevadí!

2. 25 vs. 28 let.

Již dřív jsem věděl, že nejsem spokojená se svojí identitou a chci být někdo jiný. Prošla jsem tedy změnou pohlaví a bylo to nejlepší rozhodnutí.

3. 17 vs. 22 let.

Stačilo pět let a vypadám úplně jinak. Bylo za tím sice spoustu práce a dřiny, ale i vy musíte uznat, že se to vyplatilo.

4. Rozdíl sedmi měsíců.

Sedm měsíců, tedy lehce přes půl roku, je sice relativně krátká doba, ale i to může stačit na velkou proměnu. Jako třeba v tomto případě, kde je patrná na první pohled.

5. 18 vs. 22 let.

Během čtyř let jsem něco ztratila a něco získala. Konkrétně jsem ztratila pár kil navíc a získala sebevědomí, které jsem potřebovala a které mi chybělo.

Reklama

6. 26 vs. 27 let.

Stačil mi pouze rok, abych shodila více než třetinu své váhy. Před tím jsem vážila 118 kg, nyní vážím 78 kg a to je pořádný rozdíl! Kromě toho jsem se například začala více starat o svojí pleť a vlasy.

7. 19 vs. 26 let.

Mohlo by se zdát, že napravo je úplně jiný člověk, ale není tomu tak. Kdyby však nyní měl na nějakých osobních dokladech své starší fotky, tak by mu při kontrole nejspíš ani nevěřili, že je to skutečně on.

8. 17 vs. 21 let.

Na prvních čtyřech fotkách jsem já dříve, na posledních dvou jsem já nyní. Nějaká kila dolů, nový účes a hned se cítím daleko lépe a jsem spokojený sám se sebou.

9. 22 vs. 26 let.

Dříve jsem vážil ani ne 64 kg, což vzhledem k mojí výšce je dost málo. Nyní po čtyřech letech vážím 91 kg a konečně nejsem ten vyhublý kluk, co jsem byl kdysi.

10. 19 vs. 23 let.

Čtyři roky rozdíl. Kromě toho, že jsem zhubnul a trochu víc se začal starat o pleť, tak jsem také vyměnil své brýle. Tři důležité kroky mi pomohly.

11. 20 vs. 21 let.

Opět pouze jeden rok, ale stačí to. Porazila jsem rakovinu, mohla jsem odložit pásku na oko, nabarvila jsem si vlasy a začala jsem žít nový život.

12. 32 vs. 39 let.

První foto má sice horší kvalitu, to však nevadí, protože je vidět, že tato žena se za sedm let změnila k nepoznání a konečně přestala bojovat s nízkým sebevědomím a sebehodnotou.

 

Známé české přísloví říká, že když se chce, tak všechno jde, což v případě těchto fotek dává smysl. Samozřejmě jim někdy pomohlo i štěstí, ale značný kus práce museli odvést oni sami a to se jim povedlo!

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama