in

Video: Slova, která dojala internet? Nevěstin otec všechny rozplakal.

tiktok.com
Reklama

Dámy a pánové, na sociálních sítích koluje video, o které jsme se s vámi prostě museli podělit. V poslední době se děje ve světe spíše více špatných věcí, které jsou hodně medializovány a úplně se zapomíná i na to dobro a lásku. A přesně na to se dnes zaměříme. 

Celé to začalo na TikToku, kde nedávno uživatelka Kylie sdílela různé klipy ze své svatby. Jeden konkrétní úryvek ale upoutal pozornost celého internetu. Jedná se o část, kde Kyliin otec stojí spolu s ní a jejím budoucím manželem před oltářem a dává mu ji spolu se srdečnou prosbou.

Celý jeho proslov si můžete poslechnout zde:

@spongliee The very first time I saw my Dad cry – I love you dad #wedding #weddingday #happyfathersday #fatherlovedaughter all precious footage captured by @Iki Company ♬ original sound – Kylie

Uprostřed řeči plné požehnání a přání však zazní slova přímo k ženichovi. „Pokud se jednoho dne rozhodneš jinak a z nějakého důvodu přestaneš moji dceru milovat, prosím, neubližuj jí. Jen mi ji přiveď zpátky, ano?”

Tato slova rezonovala širokým publikem i v online prostředí, kde toto dojemné video nasbíralo úžasných 1,2 milionu lajků a spoustu dojemných komentářů.

Svatby jsou už tak sami o sobě nádherným momentem. Když k tomu všemu ale člověk ještě přičte takovýto emocionálně silný okamžik, stane se to celé hned o něco kouzelnějším a nezapomenutelným, nemyslíte? A co říkáte na video vy? Jak se líbí pohled otce nevěsty vám?

Tématem jsme se inspirovali na brightside.me

Reklama