in

Chuck Norris stále ve formě? Zvládá tvrdé tréninky i v 83 letech!

instagram.com
Reklama

Legendární mistr bojových umění a americký herec Chuck Norris se udržuje v kondici i ve svých 83 letech. Během tréninku se může měřit s podstatně mladšími kluky. Nyní trénuje i na svůj nový akční film.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Chuck Norris (@chucknorris)

V dnešní době je pro mnoho mladých ranní rozcvička celkem problém. Pro slavného herce Chucka Norrise ale nikoliv. Natočil video, které věnoval svým fanouškům a ukázal, že je vše jen o vůli. V mládí si prošel vojenským výcvikem a v Koreji se také naučil Tang Soo Do (bojové umění). V roce 1968 se stal mistrem střední váhy v karate. Titul si udržel až do roku 1974.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Chuck Norris (@chucknorris)

Chuck Norris založil mezinárodní Federaci spojených bojových umění. Stal se také mužem roku, instruktorem roku, bojovníkem roku a členem Síně slávy černých pásů. Mimo jiné je také majitelem celého řetězce škol bojových umění. Ve svém věku dokazuje, že má boj v krvi a že zvládá plnohodnotný trénink.

Od roku 2005 se ale kariéra Chucka Norrise dosti zpomalila. Nyní ale přišel zlom. Slavný herec se vrátí do role akčního hrdiny. Počítá se s ním např. ve snímku Zombie Plane nebo Agent Recon, který by měl mít premiéru v letošním roce.

Inspirovali jsme se na top-fight.cz

Reklama