in

Jak dnes vypadají herci TWILIGHT? Top 20 těch nejdůležitějších!

twitter.com twitter.com
Reklama

Uplynulo již 14 let od prvního filmu Twilight ságy, která se tehdy stala velmi oblíbenou sérií a i dodnes si svoji oblíbenost, i když v menším měřítku, drží. Mnoho herců se nadále zabývá herectvím, zatímco někteří z nich se rozhodli věnovat rodině. Níže vám představíme, jak dnes vaši oblíbení herci vypadají. Připraveni?

1. Robert Pattinson – Edward Cullen

Robert Pattinson
Fotografie “Robert Pattinson“ od “Gage Skidmore” licencována pod CC BY 2.0.

2. Kristen Stewart – Bella Swan

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Kristen Stewart (@kristexnstewart)

3. Mackenzie Foy – Renesmee Cullen

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Mackenzie Foy (@mackenziefoy)

4. Ashley Greene – Alice Cullen

5. Jackson Rathbone – Jasper Hale

Reklama

6. Cam Gigandet – James

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Cam Gigandet (@camgigandetfans)

7. Nikki Reed – Rosalie Hale

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Nikki Reed (@nikkireed)

8. Kellan Lutz – Emmet Cullen

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Kellan Lutz (@kellanlutz)

9. Billy Burke – Charlie Swan

10. Anna Kendrick – Jessica Stanley

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Anna Kendrick (@annakendrick47)

11. Michael Sheen – Aro

12. Dakota Fanning – Jane

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dakota Fanning (@dakotafanning)

13. Elizabeth Reaser – Esme Cullen

14. Peter Facinelli – Dr. Carlisle Cullen

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Peter Facinelli (@peterfacinelli)

15. Taylor Lautner – Jacob Black

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Taylor Lautner (@taylorlautner)

16. Michael Welch – Mike Newton

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Michael Welch (@michaelwelchact)

17. Sarah Clark – Renée Dwyer

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sarah Clarke (@sarahbeingsarahclarke)

18. Rachelle Lefebvre – Victorie

19. Gil Birmingham – Billy Black

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gil Birmingham (@gilbirmingham)

20. Christian Serratos – Angela Weber

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Christian (@christianserratos)

To je ale rozdíl! I když vidíme, že to jsou stále oni, tak například Rosalie bychom měli problém poznat. A co říkáte vy na jejich dosavadní proměny? A sledovali jste i vy Twilight nebo jste radši byli na něco jiného?

Čerpali jsme z adme.ru

Reklama