in

Budete se dívat? Po neúspěchu fackovací show přichází plácání přes zadek!

instagram.cominstagram.com
Reklama

Organizace RedFace chtěla v Česku dělat fackovací show, nepodařilo se jim to však skloubit s našimi zákony. Pokud by tuto show provozovali, porušovali by zákonná nařízení, jelikož fackovaná není v našich zákonech definována jako sport. Chtějí tedy jejich původní show transformovat tak, aby divákům přesto poskytli slibovanou akci. Museli tedy posunout původní termín galavečera a také přehodnotit v čem se bude soutěžit. Jak to dopadlo?

Organizace RedFace musela po neúspěšném pokusu o začlenění fackované jako sportu akci posunout a také představila nové zápasníky i souboje. Do samotných zápasů se mohou přihlásit jak amatéři tak profesionálové. Velkou pozornost na sebe upoutají samozřejmě souboje známých influencerů.

Dokonce se chystá také „booty slap,“ což je duel, ve kterém se budou soupeřky plácat po zadku. Na sobě budou mít plavky a podpatky. A které dívky pozvání do neobvyklého a zároveň prvního zápasu tohoto druhu  Česku přijaly? Je to tiktokerka a uživatelka OnlyFans Kafuu, která se proslavila velice bizardní písní Hafo, kde si hraje na psa. Její soupeřka bude tvůrkyně lechtivého obsahu na OnlyFans Petulka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený RedFace (@redface.cz)

„Původně jsem se nechtěla ničeho podobného účastnit, protože se to ke mně úplně nehodí. Pak mě oslovili z RedFace, že se budeme se soupeřkou plácat přes zadek. Tak jsem to přijala s tím, že to může být sranda,“ řekla Kafuu Super.cz na tiskové konferenci, kde spolu se soupeřkou ukázaly i svá zadky v tangách.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kafuu 👼🏼 (@kafuu_of)

Samotný galavečer proběhne už za pár týdnů, na nějakou přípravu tedy tolik času nezbývá. „Jediné, na co se mohu připravit, je zvládání ran, a na to se dá trénovat maximálně doma s přítelem,“ svěřila se blondýnka s úsměvem a slovy, že ji krom přítele podporuje také celá její rodina.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený RedFace (@redface.cz)

Rodina ji prý podporuje a ví, že je to vše jen pro show a srandu. Kafuu se toho však nebojí, již v minulosti třeba dražila své použité kalhotky. Navíc jak už bylo zmíněno tak se živí přidáváním obsahu na OnlyFans, takže s ukazováním problém nemá. Soutěž v plácání přes zadek tak bude jen další zajímavá zkušenost.

Čerpali jsme z super.cz

Reklama