in

Bude remake filmu Duch? Hlavní roli má mít Channing Tatum.

youtube.com
Reklama

Film Duch z roku 1990 je dramaticko-romantický film, ve kterém v hlavní roli hraje Patrick Swayze, Demi Moore a Whoopi Goldberg. Téměř všichni ho známe nejen díky slavné scéně, kdy Demi Moore hněte hlínu a poté se k ním Patrik Swayze romanticky přidá. A přesně tento film bude mít zřejmě remake, kterého se zhostí produkční společnost Channinga Tatuma Free Association, která má již na film práva. Hlavní role se chce ujmout sám Channing, ale bude tak dobrý jako zesnulý Patrik Swayze?

Channing je sice současný herecký idol, a to nejen kvůli velmi oku lahodícím scénám ve filmu Bez kalhot. Ale na druhou stranu originál je jen jeden a Patrik Swayze je i přesto, že již bohužel nežije, dost velká konkurence. Předčít ho bude velký oříšek. Ale možná se o to Channing snažit nebude. Remake filmu Duch má být totiž trochu jiný než originál.

Nový film se má snažit o moderní pojetí. Co je tím přesně myšleno se neví, ale originál má prý několik nedostatků ve formě stereotypů, které se do remaku už nedostanou. Jaký to bude mít vliv na výsledek nevíme, ale třeba to bude stát za to.

Slavný film Duch byl jeden z nejvýdělečnějších filmů v devadesátkách, zřejmě i proto se společnost rozhodla pro jeho znovu natočení. Záleží už jen na filmařích a hercích, zda se původnímu snímku vyrovná nebo jej dokonce předběhne. Jak to už u takových předělávek bývá jsou jen dvě možnosti. Buď to bude opravdu super povedené nebo to bude propadák.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Channing Tatum (@channingtatum)

O tom, že se remake Ducha chystá se rozpovídal sám Channing Tatum. Stalo se tak při propagaci již třetího pokračování filmu Bez kalhot. Byl prý v životní formě, takže pokud jste zvědaví, můžete se na něj už v únoru letošního roku podívat.

Původní film z roku 1990 byla prostě trefa do černého. Jeho natočení vyšlo studio Paramount na 486,6 milionů korun a vydělal více než 11 miliard. Také byl nominován na několik Oskarů a nakonec také dva získal. Jeden za nejlepší původní scénář Bruce Joela Rubina a sošku získal i pro nejlepší herečku ve vedlejší roli, kterou si zahrála Whoopi Goldberg.

Tak co? Těšíte se na remake Ducha nebo jste spíše skeptičtí?

Čerpali jsme z super.cz, blesk.cz

Reklama