in

Brad Pitt V SUKNI a také jeho KONEC jako HERCE!

pixabay.com
Reklama

William Bradley „Brad“ Pitt je světově známý americký filmový herec. Pyšní se jakožto držitel dvou Zlatých glóbů za nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší roli za výkon ve filmech Dvanáct opic a Tenkrát v Hollywoodu, za nějž obdržel také Oscara. Známe ho všichni. Nedávno se objevil na premiéře svého nového filmu netradičně v sukni. To však není to jediné o čem se v posledních dnech mluví. Oznámil totiž, že jako herec již skončil.

Herec na premiéře filmu Bullet Train v Berlíně vzbudil hodně velkou pozornost a spekulace. Objevil se totiž v sukni. Ne ve skotském kiltu, ale v opravdové sukni. Navzdory tomu lidé tvrdí, že mu to přesto slušelo. Holá lýtka navíc odhalila i jeho tetování.

Celý svůj model doplnil rovněž hnědým kardiganem a také růžovou košilí a vysokými černými botami. Svoji volbu oblečení vysvětlil až později, i když fanouškům jeho odpověď v podstatě nic moc neřekla. Na dotaz ohledně nedávného výběru garderoby magazínu Variety na červeném koberci v Los Angeles řekl: „Nevím. Stejně všichni umřeme, tak to klidně pokazme.“

Brad Pitt při příležitosti propagace svého nového filmu také přiznal, že už mu film nedává to, co dřív. S blížícími se kulatinami má pocit, že se nachází v posledním úseku životní kapitoly herce. Je také pravda, že za posledních pět let se objevil pouze ve dvou hlavních rolích. „Usoudil jsem, že jsem své herectví už vyčerpal,“ řekl herec v rozhovoru pro magazín GQ.

Konec herecké kariéry Brada Pitta ale neznamená, že půjde do důchodu. Skončit s filmovým průmyslem zatím nechce. Rád by se věnoval produkční společnosti Plan B Entertainment, kterou společně s Jennifer Aniston založil.

Co myslíte? Opravdu se už s Bradem Pittem nikdy ve filmu nesetkáme nebo by byl schopen udělat výjimku? Jaký film by to musel být, aby přece jen ještě něco natočil? A na kolik filmů s ním si vzpomenete? Za nás třeba: 12 opic, Seznamte se, Joe Black, Sedm, Klub rváčů, Tenkrát v Holywoodu, Smrt přišla brzy…

Čerpali jsme z: super.cz, blesk.cz

Reklama