in

BARVENÍ křečků? Satnady na sebe strhla vlnu KRITIKY!

tiktok.com
Reklama

Všichni víme, že barvení psů nebo tetování koček se v našem světě dělá úplně běžně, a i když je to považováno za týrání zvířat, rozhodně to nezvedlo takovou vlnu pozornosti a kritiky, jak se to povedlo influencerce Satnady. Ta před pár dny v jednom ze svých videí na Tik Toku řekla, že by si své křečky ráda nabarvila.

Satnady. Mladá influencerka, tatérka a účastnice show Like House 2. Všichni ji určitě znáte i díky jejímu levnému „bezdom vaření“, nakupování v second-handech a vytváření či předělávání oblečení do alternativních stylů. A jak se zdá, stejně jako svůj extravagantní vzhled má i netradiční nápady.

Na svém Tik Tok účtu sdílela video o tom, že si chce pořídit dva křečky, které pojmenuje po svých životních kamarádech – Patrik a Hynek. Poté se i přiznala, že pro ně našla roztomilá vodítka a moc ráda je bude chodit venčit, což pomůže i jejímu mentálnímu stavu. A bomba na konec? Chce své křečky obarvit!

@satnady2 Ig:satnady2 #funnyvideos #foryoupage ♬ BORN FOR THIS – Foxxi

Tímto nečekaně strhla velkou vlnu nenávistných komentářů, až si je pro jistotu u tohoto videa vypla. K jejímu nápadu se však ohradili i ochránci zvířat. Pro redakci antiyoutuber.cz uvedli, že obarvování lze považovat za týrání zvířat, a že jen málo lidí se zajímá o složení barev, které jsou v mnohých případech toxické.

Satnady to však nenechala jen tak a hned o 4 videa později na svém Tik Toku vydala vysvětlení k celé této situaci.

@satnady2 Ig: satnady2 #funnyvideos #foryoupage #hamster ♬ BORN FOR THIS – Foxxi

Jak sami můžete slyšet, opírá se o tom, že všechno je to jen nepochopení jejího vtipu. Vodítko chce jen pro vtipnou fotku a ne na žádné skutečné procházky. Barvení pak vysvětlila způsobem, že se opět bude jednat jen o neškodný vtípek na focení a nepůjde o žádné toxické barvy, ale o červenou řepu s vodou, kterou si pak může křeček ze sebe bezpečně olízat.

Jak to nakonec s křečky dopadne se určitě brzy dozvíme opět skrze sociální sítě Satnady. Jisté ale je, že se nebude jednat o žádné drastické barvení nebo tahání na vodítku, ale jen o roztomilou srandu pro pár fotek na Instagram či Tik Tok.

A co vy a křečci? Jak moc máte tyto zvířata rádi vy?

Čerpali jsme z evropa2.cz  a evropa2.cz

Reklama