in

Nápoj Prime v Česku! Kdo si jej ale za ty peníze koupí?

instagram.com instagram.com
Reklama

Dámy a pánové, určitě jste si všimli, že v dnešní době má téměř každý velký influencer nějaký ten svůj nápoj. Ať už se jedná o nápoje na soustředění a nabuzení při hraní her a nebo hydratační a energické nápoje ke cvičení, poptávka po tom je a ne malá. A konkrétní případ je Prime!

Prime, hydratační nápoj, o kterém se doslova mluví všude, je k mání už i u nás v České republice.  Skládá z kokosové vody, kofeinu, antioxidantů, aminokyseliny BCAA a elektrolytů, takže vaše tělo dokáže skvěle osvěžit. Co už ale osvěžující tolik není, je jeho cena.

Jelikož legendární Prime vznikl spoluprací zápasníků, youtuberů a rapperů, KSI a slavného Logana Paula, musí se k nám z Ameriky dovážet. Prozatím totiž v naší zemi není žádné oficiální zastoupení této značky. Proto se není čemu divit, že v Americe stojí tento oblíbený nápoj něco okolo 50 Kč a u nás mnohonásobně více.

Dokážete si tipnout, až o kolik více to je?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Logan Paul (@loganpaul)

Dámy a pánové, raději se posaďte. Pokud jste totiž Prime ještě u nás nikde nekupovali a ani se o to pořádně nezajímali a patříte spíše jen mezi ty, kteří by jej chtěli ze zajímavosti ochutnat, připravte si peněženky. U nás totiž jedna lahev vyjde okolo 150 do 300 Kč. A to je o dost více, že?

Vysoká cena je údajně způsobena clem, které se na tento produkt díky dovozu vztahuje a také maržemi od překupníků, díky kterým se Prime u nás v Česku vůbec objeví.

Tak co na tuto sumu říkáte? Je to podle vás za pití hodně nebo to jeho oblíbenosti odpovídá? A už jste jej zkoušeli? Rozhodně se nebojte podělit o váš názor s námi v komentářích. 

Tématem jsme se inspirovali na antiyoutuber.com

Reklama