in

Sami zaměstnanci by si čaj nebo kávu v letadle nikdy nedali! Co je k tomu vede?

tiktok.com
Reklama

Když se řítíte tisíce stop ve vzduchu, je přirozené toužit po osvěžujícím nápoji, který vám zpříjemní let. Ale pozor! Jedna letuška odhaluje děsivé tajemství, proč byste měli raději zvážit, co si na palubě letadla objednáte.

Cierra Mistt, bývalá letuška u americké letecké společnosti, prozradila, že ona a její kolegové se vyhýbají horkým nápojům za každou cenu. Ano, správně jste četli – žádný čaj, žádná káva, dokonce ani horká čokoláda. Důvod? Podle Mistt a jejích zkušeností na palubě jsou stroje, které dodávají horkou vodu pro tyto nápoje, často zanedbávány v hygienickém zabezpečení. V krátkém videu, které sdílela na YouTube, upozornila na to, že tyto stroje se „nikdy nečistí“.

@cierra_mistttravel hacks passengers NEED to know (p 1) ✈️♬ original sound – Cierra Mistt

„Pokud nejsme super zoufalí, nebudeme pít kávu nebo čaj, které jsou dodávány v letadle,“ řekla Mistt. Ačkoli letecké společnosti mohou tvrdit, že provádějí „pravidelné testy kvality vody“, Mistt zdůraznila, že tyto testy trvají měsíce a často nejsou dostatečně důkladné. Takže co to znamená pro cestující? Možná byste měli přehodnotit své obvyklé objednávky během letu. Možná je čas přejít na balenou vodu nebo jiné nápoje, které nepotřebují vodu z těchto problematických zdrojů.

Reakce na Misttino sdělení byly rozmanité. Někteří lidé se cítí znepokojeni, zatímco jiní se domnívají, že je to pouze přehnaná reakce. Nicméně, je to nepochybně něco, co by měli cestující brát v úvahu, zvláště pokud jde o jejich zdraví a pohodu během letu. Takže příště, když usednete do sedadla a přemýšlíte o své objednávce, nezapomeňte na její slova. Možná je čas přemýšlet o tom, co pijete, když jste ve vzduchu.

Tématem jsme se inspirovali na ladbible.com

Reklama