in

5 věcí, které na Silvestra opravdu nedělejte! Mohli byste litovat!

Reklama

Silvestr, jeden z neoblíbenějších svátků nejen v ČR. Bohužel některým v tento svátek se stanou věci, kterých potom druhý den litují, zde máte 5 věcí, které opravdu nedělejte!

 

1. Oslavu u vás doma

Mluvím z vlastní zkušenosti, opravdu není dobrý nápad dělat oslavu u vás doma, nejenom, že si skoro neužijete oslavu, protože budete hlídat všechny kolem vás, aby vám něco z toho vašeho domova zbylo, problém ale je, že se vám to stejně nepodaří a ráno místo sladkého domova budete mít hotovou skládku.

pexels-photo-8
Zdroj: Pexels.com

2. Nepřehánějte s alkoholem

Alkohol k tomuto svátku patří, problém ale nastává v momentě, kdy to někdo z nás přežene a potom dělá věcí, které by ho normálně nenapadlo dělat. Ještě větší sranda je, když vás u toho někdo natočí a nedejbože to ukáže na sociálních sítích. Pokud se vám tohle stane, měli byste uvažovat o přestěhování na Kubu. Dejte si na to velký pozor.

restaurant-alcohol-bar-drinks
Zdroj: Pexels.com

3. Neslavte se svými bývalými

Budete se divit, ale najdou se tací, kteří chtějí tento svátek oslavit se svým bývalými, každopádně si umíte představit, jak to ve většině případů dopadá. Ano, špatně.

man-couple-people-woman
Zdroj: Pexels.com

4. Nedělejte ostatním taxikáře

Každý z nás to někdy zažil, někam jste s partou vyrazili, ale bohužel jste to byli vy, kteří byli na pozici řidiče cestou tam i zpátky, pokud chcete něco z této oslavy mít, rozhodně se nehrňte za volant.

pexels-photo-174936
zdroj: Pexels.com

5. Nezůstávejte doma

Někdy máme tendenci zůstávat doma místo toho, abychom jsme někam vyrazili. Rozhodujte se velmi opatrně, protože čas už nevrátíte a osobně si myslím, že je mnohem lepší někam vyrazit, než zůstávat doma mezi 4 stěnami.

pexels-photo-164446
Zdroj: Pexels.com

-ls-

Reklama