in ,

Jejich malé-velké životní cíle! 10+ lidí, kteří na sebe mohou být pyšní!

reddit.com imgur.com
Reklama

Lidé jsou zvyklí si v životě dávat různé větší či menší plány, které chtějí splnit. Mezi ty nejčastější patří dosáhnout vzdělání, dělat vysněnou práci, najít si životního partnera/partnerku a založit rodinu atd. Může to však být i pestřejší a naše plány mohou být i sportovní, cestovatelské, umělecké a další. Dnes se podíváme na pár lidí, jenž měli nejrůznější cíle a sny, které však již splnili a mohou být na sebe po právu hrdí!

1. Už se nebojím usmívat.

Dříve jsem měl opravdu křivé zuby, což můžete vidět na první fotografii. Po dlouhé době nošení rovnátek a různých procesů u zubaře jsou konečně rovné.

2. Takové normální ráno.

Jednoho rána jsem se vzbudil a řekl jsem si, že se změním. Trvalo to pár let, ale z výsledu jsem šťastný. Zde můžete vidět mojí fotku před tím a nyní pro porovnání.

3. Konečně ve správném těle.

Narodila jsem se jako muž. Již dlouho jsem však cítila, že to není ono a proto jsem se rozhodla, že to změním. Nyní jsem konečně šťastná.

4. Moje dcera daruje vlasy.

Moje dcera se i přes svůj nízký věk rozhodla, že bude darovat vlasy pro pacienty, kteří trpí rakovinou. Jsem na ní pyšná.

5. Můj syn daruje krev.

I leukémie, což je v podstatě rakovina krve, se dá léčit dárcovstvím. Můj osmnáctiletý syn dnes daruje krev pro cizího člověka s leukémií.

Reklama

6. Poslední chemoterapie.

Po dlouhém souboji s rakovinou prsou jsem dnes konečně podstoupila poslední chemoterapii. Dokázala jsem tu svini porazit.

7. Po mnoha a mnoha pokusech.

Dva roky jsem se pokoušel vyfotit galaxii Andromedu. Je za mnou velké množství neúspěšných pokusů, nyní jsem však na 100% spokojený s výsledkem.

8. Musel jsem pomoct.

Moje sestra si našla přítelkyni. Aby mohly mít dítě, musela její přítelkyně podstoupit umělé oplodnění, daroval jsem tedy sperma a nyní jsem hrdým strýcem a tak trochu i otcem.

9. Po zlepšení mého duševního zdraví.

Již nemám takové deprese, abych nemohl tvořit umění. Tuto malbu pomocí prstů jsem dal své psycholožce a velice jí to potěšilo.

10. Tři roky uplynuly.

Během tří let se mi podařilo zhubnout 36 kg. Když se podívám, jak jsem vypadala dříve a jak vypadám nyní, tak se musím pousmát.

I’ve lost 80 pounds in 3 years and I’m proud. You can make a change, time passes whether you are bettering yourself or not.

11. Stále jsem to já.

V roce 2017 jsem ještě jako muž chtěla spáchat sebevraždu skokem z balkonu. Nakonec jsem se však rozhodla, že přijmu tu část sebe, které jsem se dlouho bála a stanu se ženou. Proměna trvala dva roky, ale jsem ráda, že mi balkon dal na výběr dvě možnosti a já jsem se rozhodla pro tu správnou.

12. Dva náročné roky.

Poslední dva roky jsem procházel složitým rozvodem. Žil jsem na několika různých místech a trpěl jsem. Letos jsem konečně na svém místě a mám svůj vánoční stromek.

 

Cesta to může být složitá a plná nástrah, nicméně pokud dosáhneme svého snu, tak jsme konečně šťastní. Máte i vy nějaké cíle, které jste si již splnili nebo které si chcete splnit a pracujete na tom?

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama