in ,

Zvláštní, nebo stylové? 10+ výtvorů, které sází na neotřelý design.

reddit.com reddit.com
Reklama

Design je jedna z klíčových vlastností každého výrobku či projektu a je to to, čeho si každý všimne na první pohled. Všichni už jsme tak nějak zvyklí u věcí, které používáme každý den, že ačkoliv se postupem času různě modernizují a jejich design se přizpůsobuje době, žádné výstřelky by zde člověk neměl očekávat. Výjimka však nepotvrzuje pravidlo a proto tu dnes máme několik věcí a míst, se kterými se jen tak nesetkáte!

1. Kdybyste si chtěli ověřit čas.

Už jste někdy chtěli hodinky s vodotryskem? Zde máte něco na podobné bázi, konkrétně to jsou boty na podpatku s hodinkami. Akorát se budou kontrolovat asi trochu blbě.

Was just killing time at Goodwill
by u/sodiumbicarbonate85 in ATBGE

2. Mezitím v Maďarsku.

Maďaři asi rádi jezdí na kole freestyle. Důkazem toho je i tato cyklostezka, která byla nejspíš vybudovaná speciálně pro tyto účely.

Meanwhile in „bike friendly‘ Hungary

3. Nevěděli, jak to spojit.

Chtěl jsem si koupit tento kruh na cvičení, ale vypadalo to, že je rozbitý. Když jsem si však vzal další, tak se ukázalo, že ve skutečnosti tak mají vypadat.

Thought this was a broken and poorly fixed Hula Hoop at my local toy store until I picked up another. Turns out it’s the actual design.
by in CrappyDesign

4. Pět let se to snažím zjistit.

Nad jedním úsekem, přes který jezdím, se nachází zcela náhodě cedule s nápisem „NE“. Za pět let jsem nezjistil, jaký je její skutečný význam.

Trying to figure out what this sign means for the past 5 years
by u/notgayyyyy in CrappyDesign

5. Prakticky neviditelné džíny.

Aby z ekonomického hlediska brzo takto nezačalo vypadat veškeré oblečení. To už však rovnou můžeme chodit nazí, ušetříme a vyjde to nastejno.

168$ for this Jeans
by u/chrzzl in CrappyDesign

Reklama

6. Snad je dost pevné.

Ťukátka na dveřích sice vypadají vcelku běžně, avšak do té doby, než si uvědomíte, že se jedná o skleněné dveře. Snad to to sklo vydrží.

Door knockers on glass 👌🏻
by u/llandbeforeslime in CrappyDesign

7. Jako v zrcadlovém bludišti.

Toto zrcadlo spíš vypadá, jako by se nacházelo někde v zrcadlovém bludišti, než v koupelně na stěně. Na druhou stranu se v něm můžete prohlédnout v několika různých velikostech.

This Damn Mirror
by u/Beanboy100 in mildlyinfuriating

8. 100% bezpečné.

Jak všichni víme, voda je vodič a přenáší elektrickou energii. Kdo si tedy mohl myslet, že umístit zavlažovač blízko transformátoru je dobrý nápad?

I hope the electrician knows the sprinklers schedule
by u/sause246 in CrappyDesign

9. Tak jo nebo ne?

Nejprve vám šipka ukáže, že tudy je správná cesta, hned poté vás však zastaví čára. Asi se tady někdo úplně nedomluvil.

“Sorry I’m late, I got stuck at work.” (OC)
by u/BugOperator in CrappyDesign

10. Rodinná koupelna.

Tato rodinná koupelna je sice zajímavý nápad, nicméně minimálně ten klaun působí celkem strašidelně a těžko říct, jestli to děti dokáže pobavit.

“Family” bathroom
by u/Bulbajamin in ATBGE

11. 5v1

Tato svíčka ve tvaru ruky má nespornou výhodu, že každý prst může mít svůj knot a je to v podstatě pět svíček v jednom. Akorát to asi bude vypadat divněji a divněji.

this candle
by u/J-_Mad in ATBGE

12. Když řeknete babičce, aby vám vytunila kolo.

Tohle kolo vypadá zhruba tak, jako by vám ho upravila vaše babička. Na jednu stranu je to zajímavé, ale vyjeli byste s tím na ulici?

I guess it’s art
by u/immediatecat12 in ATBGE

 

Co na tyto nápady říkáte, přijde vám to spíše jako stylová věc, nebo jako nevkusný kýč? Něco do sebe to určitě má, i když v některých případech je přeci jenom asi lepší se držet zavedeného standardu…No, každopádně to necháme na posouzení každého z vás.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama